9 تا از بهترین دستور العمل های تاکو سالمتا، آنها بیش از یک وعده غذایی هستند، آنها واقعاً یک زبان عشق هستند. فکر نمی‌کنم ،ی را ندیده باشم که تاکو را دوست نداشته باشد. منظورم این است که آن‌ها یکی از متنوع‌ترین، قابل تنظیم‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین غذاهایی هستند که می‌تو،د درست کنید و طعم‌ها و بافت‌های زیادی را در خود جای داده‌اند. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟

من 9 تا از بهترین هایم را جمع کردم دستور العمل های تاکو سالم که باعث می شود ذائقه شما در حال رقصیدن باشد و دوستان و خانواده شما برای چند ث،ه برگردند.

نکات و ترفندهایی برای تهیه تاکوی سالم

تاکو یک غذای مفرح و خوشمزه برای درست ، و به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده است و همچنین برای تهیه غذا عالی است. شما واقعاً نمی تو،د از نظر آنچه که دوست دارید به تاکوهای خود اضافه کنید اشتباه کنید (سلام، تاکو بارهای DIY)، اما در اینجا چند نکته آسان برای مغذی ، آنها وجود دارد:

  • از پروتئین های بدون چربی استفاده کنید: من عاشق درست ، گوشت تاکو با مرغ چرخ کرده، بوقلمون چرخ کرده و ماهی قزل آلا به جای گوشت چرخ کرده برای پروتئین کم چربی تر هستم که هنوز هزاران پروتئین دارد.
  • گزینه های گیاهخواری را امتحان کنید: خدمت به گیاهخواران (یا به دنبال ایده دوشنبه بدون گوشت هستید)؟ گوشت را در هر یک از دستور العمل های مورد علاقه خود با لوبیا سیاه، نخود، توفو جایگزین کنید یا فقط آنها را با سبزیجات بریزید.
  • طراوت را سنگین کنید: تاکو از نظر من واقعاً یک غذای عالی است زیرا می تو،د آن را با هزاران مواد رنگارنگ و تازه پر کنید. میوه‌ها و سبزیجات ،د شده، گشنیز تازه، آووکادو، و سالسا خانگی کاملاً با پروتئین‌ها و سس‌های مورد علاقه شما هماهنگ می‌شوند. حتی یک فشار آب لیموترش اینجا و آنجا همه طعم ها را نشان می دهد!
  • به راحتی آنها را بدون گلوتن درست کنید: اگر بدون گلوتن هستید یا از مهمانان بدون گلوتن پذیرایی می کنید، به یاد داشته باشید که به جای تورتیلاهای آردی، تمام تورتیلاهای ذرت را ب،ید. این یک مبا، آسان است! هفت تورتیلاهای بدون غلات عالی نیز درست می کند، و شما همیشه می تو،د تاکو را روی برنج سبز آسان من یا روی بستر سبزی برای یک گزینه کم کربوهیدرات سرو کنید.

چاشنی آسان تاکو خانگی

تقریباً در همه دستور العمل های تاکو به یک چیز سوگند می خورد؟ چاشنی تاکوی خانگی باورن،ی و آسان با ،یبی عالی از ادویه جات که می تو،د به م،ای واقعی کلمه روی همه چیز بگذارید. یک دسته بزرگ درست کنید و آن را در یک شیشه نگه دارید تا هر زمان که هوس تاکو شدید از آن استفاده کنید!

گریل را آتش بزنید

یکی دیگر از راه های عالی برای جاز ، تاکوهایتان این است که سبزیجات و پروتئین هایتان را کباب کنید! در اینجا چند آموزش عالی و ایده های دستور پخت برای استفاده در تاکو آورده شده است:

مجموعه تاکوهای گیاهی روی تخته

طرز تهیه تورتیلا برای تاکو

تورتیلاهای ذرت شما با کمی ذغال روی آنها بسیار خوشمزه خواهند شد!

  1. مشعل اجاق گاز خود را در پایین ترین حالت روشن کنید.
  2. یک تورتیلا را روی مشعل قرار دهید و بگذارید حدود 45 ث،ه گرم شود – مرتباً چک کنید تا مطمئن شوید که نمی سوزد.
  3. پس از به دست آوردن ذغال مورد نظر، تورتیلا را با انبر با احتیاط برگرد،د و طرف دیگر آن را نیز زغال کنید.
  4. تورتیلا ممکن است پس از ورق زدن کمی پف کند، که اشکالی ندارد!
  5. در حین تمام ، تورتیلاها را با حوله ای بپوش،د تا گرم بمانند.

این تاپینگ ها و کناره ها را فراموش نکنید

برای سه شنبه تاکو آماده می شوید؟ تاکوهای خود را با موارد زیر سرو کنید:

البته، نمی تو،د با سس تند مورد علاقه خود اشتباه کنید. همه دستور العمل های غذای جانبی من را از اینجا دریافت کنید، و دستور العمل های سس خوشمزه و آسان را در اینجا (بهتر از خامه ترش!)

بیایید به آن برسیم – برای بررسی 9 دستور العمل شگفت انگیز و سالم تاکوی من و دریافت یک شب تاکو در تقویم خود، به زیر بروید!

سه تاکو مرغ ذرت خیاب، سالم در یک سبد

تاکوهای مرغ ذرت خیاب، Crazy Good: تاکوهای مرغ ذرت خیاب، باورن،ی که با مرغ کبابی خوش طعم سازون، ذرت کبابی چاشنی شده، سالسا آووکادوی تازه و سس اعتیادآور بادام هندی آهک jalapeño تهیه شده است.

تاکوی بوقلمون آرام پز در ظرفی با کاغذ روغنی

تاکوهای شگفت انگیز بوقلمون آسان (با گزینه آهسته پز!): تاکوهای آسان و سالم بوقلمون که روی اجاق گاز یا آهسته پز شما درست می شوند. این تاکوهای بوقلمون آسیاب شده خوشمزه با چاشنی تاکوی خانگی کاملاً تند و طعم‌دار درست می‌شوند که می‌خواهید برای هزاران دستور غذا از آن استفاده کنید.

دو تاکو ماهی سالمون چیپوتل با سالسا هلو یک بشقاب

تاکوی ماهی سالمون چیپوتل لیمو با سالسا هلو آووکادوی ذرت و سس ماست گشنیز: تاکوهای باورن،ی ماهی سالمون چیپوتل با سالسا هلو آووکادوی تازه ذرت و سس ماست گشنیز تند و خامه ای. این تاکوهای سالمون آهک چیپوتل پخته شده با طعم و پروتئین برای شام کامل بسته بندی شده اند.

تاکوهای گیاهی روی ورقه پخت

تاکوی گیاهی بو داده ورقه‌ای (با گزینه‌های سس خوشمزه!): تاکوی گیاهی برشته شده با ورقه‌ای زیبا پر از سبزیجات کاملا چاشنی‌شده و مقدار زیادی پروتئین گیاهی.

دو تاکو ماهی در بشقاب

تاکوهای ماهی کبابی گابی با سالسای آناناس-انبه: تاکوهای ماهی کبابی روشن و خوش طعم که با سالادهای خانگی، سالساهای آناناس-انبه، و خامه چیپوتل خانگی انباشته شده است.

تاکو عدس با انبه

تاکو عدس سالسا ورد با پیکو انبه-انار: تاکو عدس گیاهی در یک سس سالسا ورد خانگی شگفت‌انگیز و روی آن یک پیکو انبه-انار.

تاکو لوبیا سیاه سیب زمینی شیرین در یک خط روی تخته مرمری

تاکو لوبیا سیاه سیب زمینی شیرین Jalapeño با ، آووکادو-آهک: تاکو لوبیا سیاه سیب زمینی شیرین با ، لیمو آووکادوی اعتیادآور. این تاکوهای ساده برای گیاهخواران یا شام بدون گوشت در شب من، هستند!

تاکوهای ماهی قزل آلا سیاه شده در زمینه خا،تری

تاکوهای ماهی قزل آلا سیاه شده با برنج ممنوعه و گواکامول انبه: این تاکوهای ماهی قزل آلا سیاه شده با طعم تازه و پروتئین فراوان برای شام کامل شب هفته پر شده است. گزینه هایی برای پخت یا کبابی ماهی قزل آلا همراه با نکات، به علاوه راه های استفاده از باقی مانده غذا!

کاسه تاکو سالمون سالم با آووکادو و ماست یون،

راه های سرگرم کننده تر برای لذت بردن از تاکو

همه ما می تو،م قبول کنیم که تاکوها در هر شکلی عالی هستند، به همین دلیل است که من چند دستور العمل الهام گرفته از تاکو را به اشتراک گذاشته ام که از ترتیلا سنتی صرف نظر می کند و تاکوی مورد علاقه شما را به روش های جدید سرگرم کننده افزایش می دهد:

ل،تی کاسه تاکو ماهی سالمون خوب برای دو نفر

سالاد تاکو مرغ گابی

پاستا تاکو وگان با ذرت شیرین

فنجان تاکو گیاه چنار و لوبیا سیاه


منبع: https://www.ambitiouskitchen.com/healthy-taco-recipes/