6 دستور العمل یک گلدان برای بازگشت به مدرسه –من کاملاً درک می‌کنم که صرف نظر از اینکه در چه سطحی از تحصیلات یا مدرک کار می‌کنید، خوردن سالم در مدرسه چقدر سخت است. و حتی به‌،وان والدین، می‌توان مطمئن شد که مراقب رژیم غذایی و سلامتی خود هستید در حالی که نگران سلامتی فرزند/فرزندتان هستید.

برای کمک به همه افراد در صرفه جویی در زمان (و پول) و حفظ اه، تغذیه ای خود با بازگشت به فصل مدرسه (خواه شما حضوراً در آن شرکت کنید یا نه)، من این لیست فوق العاده آسان از یک گلدان را گردآوری کرده ام. دستور پخت. اگر از آن‌ها برای خودتان استفاده می‌کنید، این‌ها به‌،وان آماده‌سازی غذا یا به‌،وان یک راه آسان برای کاهش استرس در آشپزخانه هنگام آشپزی برای یک خانواده، عالی عمل می‌کنند.

بیایید آن را انجام دهیم!

ماکارونی لیمو و میگو یک قابلمه

من از طرفداران شدید رژیم غذایی مدیترانه ای هستم، به همین دلیل است که نیمی از دستور العمل های این لیست از آن می آیند. این غذای ماکارونی خاص به لطف لیمو، فتا و گوجه‌فرنگی گی،ی با طعم‌های با طراوت پر شده است. طرفدار زیادی از زیتون نیستید؟ مشکلی نیست! این دستور العمل هنوز هم بدون آنها می تواند خود را حفظ کند. اما مطمئن شوید که اسفناج را در آ، اضافه کرده و به ریختن آن در پاستا ادامه دهید و بگذارید پژمرده شود. ممکن است در ابتدا به نظر برسد که بیش از حد استفاده می کنید، اما به دستور غذا اعتماد کنید و با یک ماکارونی سالم و رضایت بخش پاداش خواهید گرفت!

پاستا بره مدیترانه ای یک دیگ

اگرچه رژیم مدیترانه‌ای تمایل دارد غذاهای دریایی را در اولویت قرار دهد، اما گاهی اوقات گوشت قرمز – به ویژه گوشت بره – را مجاز می‌داند. طعم ها در اینجا با ماکارونی میگو و لیمو در بالا تفاوت دارند. ما طعم‌های با طراوت مرکبات را با یک پایه گوجه‌فرنگی و سبزیجات دل،ب‌تر عوض می‌کنیم که شما عاشق آن خواهید شد. در حالی که می‌تو،د گوشت بره را با گوشت چرخ‌کرده دیگری جایگزین کنید، من قویاً به شما توصیه می‌کنم که این کار را نکنید، زیرا گوشت بره مملو از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است و به حفظ این دستور غذا کمک می‌کند حتی سلامتی خود را حفظ کنید.

آیا کم کم ماکارونی را احساس می کنید؟ با این دستور پخت ،، که روی سبزیجات سنگین است و بار دیگر از میگو استفاده می کند همه چیز را تغییر دهید. یکی از بهترین چیزهایی که در مورد این دستور غذا وجود دارد این است که می تو،د تمام کار را، از شروع تا پایان، در حدود سی دقیقه انجام دهید. من عاشق روشی هستم که ،، را با کمی برشته ، آن قبل از افزودن به آبگوشت و اجازه دادن به پخت کامل آن بالا می‌برم، و شرط می‌بندم که شما هم این کار را انجام دهید. فقط مطمئن شوید که بعد از سرخ ، سبزی ها، قابلمه خنک شود، وگرنه ،، را برشته نمی کنید، آن را می سوز،د.

سوپ تاکو سه شنبه یک قابلمه

من هرگز از ماموریت خود برای رایگان ، تاکو از سه شنبه ها دست نخواهم کشید تا بتوان از آنها در هر روز هفته لذت برد. این سوپ ما را یک قدم به پیروزی نزدیکتر می کند! این یک دستور العمل مقرون به صرفه برای بازگشت به مدرسه است که سرشار از طعم‌های پر جنب و جوش است و مانند فلفل قرمز، به نظر می‌رسد هر بار که به آن برمی‌گردید بهتر و بهتر می‌شود – مگر اینکه، البته، این غذا را برای خانواده‌تان درست کنید. در این صورت، من تضمین می کنم که برای روز بعد چیزی باقی نمی ماند. این یک دستور العمل عالی برای پاییز است، زیرا به سمت هوای خنک تر می رویم. مطمئن شوید که از آبگوشت کم سدیم استفاده می‌کنید تا آن را سالم‌تر نگه دارید!

گوشت ، قابلمه فوری و گیاهی Minestrone

این یکی دیگر از گزینه‌های عالی سوپ است که به پاییز می‌رسیم، و فکر می‌کنم سریع‌ترین دستور غذای یک دیگ در این فهرست است! این یک سوپ گوشت ، و سبزیجات مقوی است که برای ناهار یا شام عالی است. این یک دستور غذایی نسبتا کم چرب و پروتئین بالا است که می تواند به ،وان یک وعده غذایی بعد از تمرین به خوبی عمل کند. این سوپ همچنین یک راه عالی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است زیرا سرشار از مواد مغذی است که به تقویت دفاع طبیعی بدن شما کمک می کند. من می توانم این دستور را در کمتر از پانزده دقیقه انجام دهم. اگر رکورد من را ش،ت دهید، من می خواهم در مورد آن در اینستاگرام بشنوم @FitMenCook!

اگر شامل فلفل نباشد، لیست خوبی از دستور العمل های یک قابلمه نخواهد بود، درست است؟ این یکی از دستور العمل های مورد علاقه من فلفل قرمز است زیرا از ،میش کوهان دار (یکی از پروتئین های مورد علاقه من) استفاده می کند و به لطف موسیر و فلفل چیلی طعم آن مملو از طعم است. من همچنین از قارچ های ،د شده استفاده می کنم، که ممکن است به نظر شما نامن، به نظر برسد، اگر شما یک چیلی پز هستید، اما من عاشق بافتی هستم که آنها روی میز می آورند. طبق معمول، باید با خیال راحت چاشنی ها را تا حدودی آزمایش کنید تا این فلفل قرمز را واقعاً متعلق به خودتان کنید، اما اگر ماکروهای خود را دنبال می کنید، باید بقیه دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

رونق!

امیدوارم تصمیم بگیرید که یک یا چند یا همه این دستور العمل های یک گلدان را در حین بازگشت به مدرسه امتحان کنید. و حتما من را در اینستاگرام تگ کنید @FitMenCook وقتی این کار را می کنی تا بتوانم شاهکارت را با جامعه به اشتراک بگذارم!
منبع: https://fitmencook.com/6-one-،-recipes-back-sc،ol/