5 دستور پخت سوپ برای گرم کردن شما –ببینید، دلایل زیادی وجود دارد که دستور پخت سوپ را به بخشی از رژیم غذایی خود تبدیل کنید:

  • آنها به شما کمک می کنند فصلی غذا بخورید
  • آنها مملو از ویتامین ها و مواد معدنی هستند
  • بیشتر آنها می توانند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کنند (نقطه بالا را ببینید)
  • بیشتر آنها کم کا،ی، کم چربی و فیبر بالا هستند
  • آنها آسان و مقرون به صرفه هستند
  • آنها بیشتر از بدن شما گرم می شوند. آنها برای روح و خانه عالی هستند

پاییز و زمستان امسال به ویژه در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا چالش برانگیز خواهد بود، بنابراین من این لیست از پنج سوپ را که باید فوراً در چرخش منظم خود قرار دهید، آماده کرده ام. ،یبی عالی از پروفایل های طعم، پروتئین ها و الهامات بین المللی در این لیست وجود دارد. بنابراین مطمئن شوید که یک یا همه آنها را در این فصل امتحان کنید!

سوپ لوبیا سفید بوقلمون رژیمی مدیترانه ای

می د،د که من باید این را با یک دستور غذای مدیترانه ای شروع کنم. این نیز یکی از اولین دستور العمل هایی بود که پس از تعطیلی COVID-19 در استودیو ضبط کردیم. این یکی از یک مورد علاقه قدیمی الهام گرفته شده است و به ،وان یادآوری عالی است که می توان سوپ را در تمام طول سال میل کرد! اگر عاشق این دستور غذا هستید (و من مطمئن هستم که دوست خواهید داشت)، حتماً آن را در جیب پشتی خود قرار دهید تا بعداً – این یک راه فوق العاده برای استفاده از باقی مانده بوقلمون هایی است که ممکن است بعد از شکرگزاری داشته باشید!

سوپ تورتیلای مرغ سبز شیلی قابلمه فوری

این به راحتی یکی از خوش طعم ترین سوپ هایی است که من تا به حال کنار هم قرار داده ام. همچنین احتمالا یکی از خوشبوترین هاست! اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی آب داخل قابلمه بریزید تا روی مرغ را بپوشاند – به این ترتیب پس از پخته شدن مرغ به زیبایی از هم جدا می شود. همچنین، با اضافه ، کنسرو چیلی سبز در END، ما واقعا حضور آنها را در دستور غذا افزایش می دهیم. در مجموع درست ، این سوپ باید حدود چهل دقیقه طول بکشد، اما شما می تو،د بیشتر زمان را صرف پاهای خود کنید و اجازه دهید ظرف فوری کار خود را انجام دهد. من شخصاً دوست دارم ماست یون، را به جای خامه ترش اضافه کنم تا این دستور غذا را بیشتر از قبل حفظ کند. از امتحان ، نترسید!

سوپ مرغ سبز ایتالیایی آهسته پز

در اینجا برداشت من از سوپ رشته فرنگی ک،یک مرغ است – به جز اینکه ما رشته ها را عوض می کنیم و آنها را با بارهای سبزی جایگزین می کنیم. این دستور غذای کم کربوهیدرات است اما فوق‌العاده دل،ب و رضایت‌بخش است و طعم الهام‌گرفته از ایتالیایی، گذاشتن قاشق را برای شما سخت می‌کند. با این یکی، دوز خوشمزه ای از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری دریافت خواهید کرد، و اگر به دنبال یک گزینه عالی برای تهیه غذا هستید، می تو،د به راحتی در یخچال نگهداری کنید یا در ظروف جداگانه فریز کنید. سرما!

سوپ بره ایسلند

صحبت از سرما شد… من این دستور غذا را در سفر به ایسلند، جایی که یک سفر ماهیگیری بسیار سرد داشتم، یاد گرفتم. این سوپ لذیذ، دل،ب، ساده و لذیذ با تپش قلب مرا گرم کرد. من عاشق این هستم که این دستور غذا از گوشت بره استفاده می کند، که در سوپ هایی که در ایالات متحده پیدا می کنید رایج نیست. این یک دستور پخت آهسته است، بنابراین برای پختن آن در اوایل روز در روز یکشنبه و سپس برای شش وعده دل،ب بسیار من، است. فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه همه چیز را کنار هم بگذارید، بره را به درستی تفت دهید. برای استفاده حدا،ری از این دستور، باید آن را بپزید، کنار بگذارید و از روز بعد که همه طعم ها با هم ،یب شدند، لذت ببرید.

پاداش: این دستور شامل ،د ، زیادی است، که به نظر من فوق العاده درم، و آرامش بخش است، بنابراین برای مقداری ذن آماده شوید!

سوپ کوفته میگو

من مجبور شدم برخی از غذاهای دریایی را در این لیست قرار دهم، بنابراین جستجو کردم و این دستور العمل شگفت انگیز الهام گرفته از p، را پیدا کردم که به شما قول می دهم عاشق آن خواهید شد. این یک دستور غذای ک،یک #FMC است که خلاقانه است، از قانون سه رنگ من پیروی می کند و احتمالاً در این راه چیز جدیدی به شما یاد می دهد – سعی نکنید به من بگویید قبلاً کوفته میگو درست کرده اید! پختن غذای کودک قبل از اینکه همه آن را کنار هم بگذارید فقط کمی پیچیدگی به غذا اضافه می کند، اما چیزی که من در مورد این غذا دوست دارم ،یبی از طعم ها است. هالاپینو، گشنیز و لیموترش همگی اختیاری هستند، اما قول می‌دهم اگر از هر یک از آنها صرفنظر کنید، آن را از دست خواهید داد!

رونق!

حتما من را در اینستاگرام تگ کنید @FitMenCook وقتی این دستور العمل ها را امتحان می کنید تا من بتوانم خلاقیت های شما را با جامعه به اشتراک بگذارم!
منبع: https://fitmencook.com/5-soup-recipes-to-warm-you-up/