4 بهترین ضمیمه KitchenAid در سال 2023می،ر پایه قابل اعتماد خود را با چند ضمیمه KitchenAid به یک ابزار پخت و پز همه کاره تبدیل کنید! یک راهنمای دقیق برای موارد دلخواه ما در زیر بیابید.


بهترین پیوست های KitchenAid


من می،ر پایه کیچن اید یک نقطه دائمی روی میز من دارد. این یک ابزار ارزشمند برای تهیه محصولات پخته شده مانند کلوچه، شیرینی و خمیر پیتزا است، اما این همه چیز نیست. مجموعه ضمیمه های KitchenAid من می تواند مخلوط کن را به ماکارونی ساز، مارپیچ ساز، بستنی ساز و موارد دیگر تبدیل کند!

در زیر، راهنمای من برای بهترین پیوست های KitchenAid را خواهید یافت. این افزودنی‌ها می‌توانند با انجام کارهایی مانند برش، ،د ،، وزن ، و آسیاب ،، آشپزی روزمره شما را ساده کنند، یا می‌توانند جای یک دستگاه مستقل را بگیرند و در فضای کابینت شما صرفه‌جویی کنند. من موارد مورد علاقه خود را در زیر برجسته می کنم، که همه آنها در آشپزخانه من امتحان خود را پس داده اند. اگر می خواهید همزن خود را همه کاره تر کنید، آنها را بررسی کنید! امیدوارم یکی رو پیدا کنی که دوستش داری

انتخاب های برتر من

 1. آنچه در آشپزخانه من است: بسته ست غلتکی و کاتر پاستا 3 تکه KitchenAid – 199 دلار در آمازون
 2. مورد علاقه دیگر من: ضمیمه Spiralizer KitchenAid – 99.95 دلار در آمازون
 3. بهترین ها برای درست ، شیرینی: ضمیمه می،ر پایه بستنی ساز KitchenAid – 99.95 دلار در آمازون
 4. همچنین عالی: ورق سبزیجات KitchenAid – 99.95 دلار در آمازون

بررسی بهترین ضمیمه های KitchenAid


پیوست ماکارونی کیچن اید


من سال‌هاست غلتک و کاتر ماکارونی KitchenAid را دارم، و از بین همه ضمیمه‌های همزن KitchenAid که دارم، این موردی است که اغلب استفاده می‌کنم. دستور پخت ماکارونی خانگی من پروژه آشپزی مورد علاقه من است و این پیوست کار با خمیر ماکارونی تازه را آسان می کند! از آنجایی که برقی است، ماکارونی را خیلی سریع تر از یک پاستاساز دستی می پیچد و برش می دهد.

این ست ضمیمه KitchenAid شامل 4 مورد است: یک غلتک پاستا از جنس استنلس استیل، کاتر اسپاگتی و کاتر fettuccine، به علاوه یک برس تمیز کننده دستی. من عاشق انواع شکل‌های پاستا هستم که می‌تو،د با این مجموعه درست کنید—علاوه بر اسپاگتی و فتوچین، ما از ورقه‌های ماکارونی تازه برای تهیه راویولی و لاز،ا استفاده کرده‌ایم! به طور کلی، من این پیوست را به شدت توصیه می کنم. هر بار ماکارونی صاف و یکدست به دست می دهد.

مشخصات:

 • ابعاد: 9.7 در 3.8 در 2.2 اینچ
 • اجزاء: غلتک پاستا، ضمائم برش اسپاگتی و فتوچین و برس تمیز کننده
 • 8 گزینه ضخامت مختلف

جوانب مثبت:

 • هنگام تهیه ماکارونی تازه در زمان صرفه جویی می شود
 • گزینه ای برای تهیه ماکارونی پر شده با ورقه های ماکارونی
 • هر بار نودل ثابت می دهد

معایب:

 • تمیز ، ممکن است دشوار باشد

آنچه دیگران می گویند:

سیم چین و آشپزخانه آزمایشی آمریکا آن را یکی از بهترین پیوست های KitchenAid نامید. همچنین دارای امتیاز 4.8 ستاره از نزدیک به 7000 بررسی در آمازون است.

ضمیمه ست غلتکی و کاتر پاستا 3 تکه KitchenAid را ب،ید:

199 دلار در آمازون 219.99 دلار در Target


ضمیمه اسپیرالایزر KitchenAid


من از سبزیجات مارپیچ در بسیاری از دستور العمل ها استفاده می کنم. آنها فقط بسیار سرگرم کننده هستند! من طیف وسیعی از مارپیچ‌ها را در طول سال‌ها امتحان کرده‌ام، و اگر از من بپرسید، ضمیمه Spiralizer KitchenAid بهترین راه برای مارپیچ ، سبزیجات مورد علاقه شما است. با قدرت می،ر KitchenAid در پشت آن، بسیار سریعتر و قدرتمندتر از سایر دستگاه های موجود در بازار است. به راحتی همه چیز را از کدو سبز لطیف گرفته تا سیب زمینی شیرین سخت و کدو حلوایی را برش می دهد، که به مقداری روغن آرنج جدی با یک اسپیرالایزر دستی نیاز دارد.

دیگر مزایای عالی این ضمیمه این است که می‌تواند رشته‌هایی با ضخامت‌های مختلف درست کند و قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی است. از آن برای تهیه رشته فرنگی برای افزودن به کاسه، سالاد و سوپ استفاده کنید!

مشخصات:

 • ابعاد: 12.36 در 12.36 در 2.91 اینچ
 • اجزاء: پنج تیغه مختلف، از جمله لایه برداری و هسته
 • کیف نگهداری تیغه ها

جوانب مثبت:

 • تیغه ها به راحتی قابل نگهداری هستند
 • مارپیچ را آسان می کند
 • سیخ مورد را در جای خود نگه می دارد
 • قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

معایب:

 • نسبت به سایر مارپیچ ها به تنظیمات بیشتری نیاز دارد
 • گرانتر از سایر اسپیرالایزرها

آنچه دیگران می گویند:

ص،ر می خورد به این پیوست امتیاز بسیار خوبی داد و غذا و شراب در جمع مارپیچ‌های خود، آن را بهترین ولگرد نامید. همچنین بیش از 8000 بررسی در آمازون دارد که میانگین امتیاز آن 4.7 ستاره است.

،ید ضمیمه Spiralizer KitchenAid:

99.95 دلار در آمازون 99.99 دلار هدف


بستنی ساز KitchenAid


من هر تابستان برای تهیه بستنی خانگی، ضمیمه بستنی ساز KitchenAid خود را جدا می کنم. این شامل یک داشیر پ،تیکی و یک کاسه بستنی است که درست به پایه می،ر پایه پیچ می شود. من دوست دارم که فشرده‌تر از بستنی‌سازهای مستقل نگهداری شود، و ما در طول سال‌ها تجربه‌ای با طعم‌های مختلف بستنی خانگی و ،یب‌بندی‌ها داشته‌ایم. بستنی سنتی فوق‌العاده (این دستور تهیه بستنی خانگی را ببینید!)، و همچنین بستنی وگان، شربت و ژلاتو را درست می‌کند.

فقط به یاد داشته باشید که کاسه را حداقل به مدت 12 ساعت قبل از کوبیدن در یخ بگذارید!

مشخصات:

 • ظرفیت: 2 لیتر
 • جنس: پ،تیک
 • به می،ر پایه متصل می شود
 • Dasher ،یبی را در خود جای داده است

جوانب مثبت:

 • در کمتر از 30 دقیقه بستنی درست می کند
 • کاسه به راحتی با آب گرم و صابون تمیز می شود
 • ذخیره سازی آسان تر از یک بستنی ساز مستقل

معایب:

 • هیچ یک! ما عاشق این بستنی ساز هستیم. 🙂

ضمیمه می،ر پایه بستنی ساز KitchenAid را ب،ید:

99.95 دلار در آمازون 99.99 دلار در هدف


ضمیمه می،ر پایه برش سبزیجات


ورق سبزیجات KitchenAid نقش بسیار خاصی در تکمیل یکی از دستور العمل های مورد علاقه من ایفا می کند: لاز،ا سیب زمینی شیرین! در این غذا ورقه های نازک سیب زمینی شیرین جای رشته را می گیرد. برش آنها می تواند بسیار خسته کننده باشد که با دست یا با یک مان،ین، اما این اتصال قوی می،ر پایه، آماده سازی سبزیجات را ایمن و آسان می کند. از آن برای تهیه ورقه هایی از کدو سبز، سیب یا سایر میوه ها و سبزیجات برای لاز،اهای گیاهی، روکش های گیاهی، کاسرول و دسرها استفاده کنید.

من دوست دارم که این پیوست می تواند ورق ها را به دو سطح ضخامت مختلف برش دهد. همچنین هرگز محصول را پاره نمی کند و تمام قطعات قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.

مشخصات:

 • ابعاد: 10.8 در 7.9 در 3 اینچ
 • اجزاء: دو تیغه ضخیم
 • شامل کیف حمل

جوانب مثبت:

 • ورقه های یکنواخت از سبزیجات با شکل عجیب ایجاد می کند
 • استفاده از مان،ین راحت تر است
 • قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

معایب:

 • استفاده از سبزیجات کوچکتر مانند کدو سبز سخت تر است
 • یک کاربرد خاص

آنچه دیگران می گویند:

برش سبزیجات KitchenAid از بیش از 1800 بررسی در آمازون، امتیاز 4.6 ستاره را دریافت کرد. خانه داری خوب همچنین آن را یکی از بهترین پیوست های KitchenAid نامید.

،ید ضمیمه Spiralizer KitchenAid:

سایر پیوست های KitchenAid که باید در نظر گرفته شود

من عاشق تمام پیوست های KitchenAid هستم که دارم. با این حال، هنوز چند مورد وجود دارد که من هنوز باید به مجموعه خود اضافه کنم و موارد دیگر که با نیازهای آشپزی من مطابقت ندارند، اما برای شخص دیگری عالی هستند! این پیوست‌های محبوب و دارای رتبه بالا نیز ارزش بررسی را دارند:

بهترین ها برای پخت نان: الک KitchenAid + ضمیمه ترازو

من پیوست KitchenAid Sifter + Scale را شخصاً دیده ام و ای کاش چند سال پیش زم، که نان زیادی در خانه می پختم، آن را داشتم. برای اندازه گیری مواد تشکیل دهنده خمیر بسیار مفید است. من آن را به نانوایان مشتاق توصیه می کنم تا اندازه گیری آرد و سایر مواد خشک را ساده کنند. KitchenAid Sifter + Scale Attachment در دسترس است آمازون به قیمت 129.99 دلار.

بهترین برای ،د ،: KitchenAid Fresh Prep Slicer/Sredder Attachment

عاشق پنیر هستید اما نمی خواهید آن را به صورت دستی رنده کنید؟ ضمیمه Slicer/Shredder Fresh Prep KitchenAid یک پیوست عالی برای شما خواهد بود، به خصوص اگر شما یک غذاساز. من معمولاً با دست رنده می‌کنم، اما این ضمیمه، که با سه تیغه برای ،د ، پنیر و سبزیجات ارائه می‌شود، در صورت پختن مقادیر زیاد برای تهیه غذا یا سرگرمی، یک صرفه‌جویی در زمان خواهد بود. همچنین در مقایسه با سایر پیوست های KitchenAid کاملا مقرون به صرفه است. KitchenAid Fresh Prep Slicer/Shredder Attachment در این آدرس موجود است آمازون به قیمت 54.86 دلار.

بهترین ها برای دوستداران غلات کامل: ضمیمه آسیاب تمام ف،ی KitchenAid

این ضمیمه KitchenAid برای تمام نانوایان غلات کامل موجود است. آسیاب غلات تمام ف،ی KitchenAid گندم، جو، ذرت، برنج و موارد دیگر را آسیاب می کند و به آردهای خانگی عالی تبدیل می شود. شما می تو،د بافت را تنظیم کنید تا کمی طعم اضافی به محصولات پخته شده و نان ها اضافه کنید. فقط توجه داشته باشید که می تواند کمی بلند باشد. ضمیمه آسیاب تمام ف،ی KitchenAid در آدرس موجود است آمازون به قیمت 149.95 دلار.

بهترین برای تابستان: KitchenAid Shave Ice Attachment

سلام بر تابستان! KitchenAid Shave Ice Attachment جدید در مجموعه KitchenAid است و در لیست من برای امتحان ASAP قرار دارد. می تو،د از آن برای تهیه یخ تراشیده شده برای دسر یا اضافه ، یخ ،د شده به نوشیدنی ها استفاده کنید و می تو،د شربت ها، قهوه و موارد دیگر را مستقیماً به ضمیمه اضافه کنید. این یک مکمل عالی برای هر مهم، حیاط خلوت خواهد بود! KitchenAid Shave Ice Attachment در دسترس است آمازون به قیمت 79.99 دلار.

چگونه بهترین پیوست های KitchenAid را آزمایش کردم


،ب غلتکی پاستا KitchenAid


من زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانم و می،ر پایه KitchenAid من همیشه روی پیشخوان است. به ،وان نویسنده کتاب آشپزی و توسعه‌دهنده دستور غذا، می‌خواهم غذای خوب را برای مردم آسان‌تر و خوشمزه‌تر کنم. همه این پیوست‌ها به شما کمک می‌کنند تا این کار را انجام دهید!

انتخاب های برتر من بیشترین استفاده را در آشپزخانه من دارند – آنها جایگاه خود را به دست آورده اند و برای تهیه برخی از دستور العمل های مورد علاقه من کلیدی هستند. من همچنین برخی از پیوست‌هایی را که به آن‌ها توجه دارم به اشتراک گذاشتم – بر اساس آشپزی‌ام، به اندازه انتخاب‌های برترم از آنها استفاده نمی‌کنم، اما بسته به علایق شما همچنان ارزش بررسی را دارند.

من سال‌هاست که از پیوست‌های KitchenAid خود استفاده می‌کنم و دائماً تحت تأثیر آس، آشپزی و پخت قرار می‌گیرم. این پیوست‌ها به من کمک ،د تا مجموعه لوازم خود را ساده‌تر کنم و به من این امکان را می‌دهند که به طور منظم غذاهای منحصر به فردی مانند ماکارونی خانگی و بستنی را در خانه درست کنم. من عاشق آشپزی با آنها هستم و امیدوارم این راهنما به شما کمک کند بهترین پیوست های KitchenAid را برای خود انتخاب کنید!


منبع: https://www.loveandlemons.com/best-kitchenaid-attachments/