30 بهترین دستور العمل کدو سبز – عشق و لیمومطمئن نیستید که چگونه از همه آن کدو حلوایی تابست، استفاده کنید؟ این دستور العمل های آسان کدو سبز برای کمک به اینجا هستند! آنها شامل ایده های خوشمزه برای شام، دسر و موارد دیگر هستند.


دستور العمل کدو سبز


فصل کدو سبز است! دستور العمل های کدو سبز را بیاورید!

در نیمه اول جولای هر تابستان، احساس می کنم همه دستور العمل های کدو سبز را در آنجا پخته ام. من نان کدو سبز و سرخ ،ی کدو سبز، کدو سبز کبابی و چیپس کدو حلوایی پخته درست کرده ام. این هفته، به محموله‌های کدوی تابست، خود در بازار نگاه کردم و پرسیدم: «بعدش چی؟». اگر در حال حاضر در مکان مشابهی هستید، یک خبر خوب دارم: کدو سبز یکی از سبزیجات همه کاره است. طعم فوق العاده ای در پاستا، تاکو، سالاد و حتی کیک شکلاتی دارد! می تو،د آن را کبابی کنید، آن را بپزید، تفت دهید و همچنین آن را خام بخورید. ممکن است احساس کنیم که آن را به هر طریقی که برای انسان شناخته شده است پخته ایم، اما همیشه دستور العمل های کدو سبز بیشتری وجود دارد که باید آنها را امتحان کرد.

در زیر، شما 30 دستور العمل کدو سبز آسان را پیدا خواهید کرد که من هر تابستان به آنها مراجعه می کنم. آنها شامل غذاهای اصلی دل،ب، سالادهای تازه، دسرهای لذیذ و همه چیز در این بین هستند. امیدوارم آنها به شما انگیزه دهند که طبخ کدو سبز را به روشی جدید امتحان کنید. و اگر دستور العمل های کدو سبز مورد علاقه ای برای توصیه دارید، در نظرات به من بگویید!

دستور العمل های اصلی کدو سبز

اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای استفاده از کدو سبز فراوان هستید، با دستور العمل های زیر به بهترین دوستان تبدیل خواهید شد. هر کدام یک روش ساده (و خوشمزه!) برای تهیه کدو سبز را به شما آموزش می دهند تا بتو،د آن را به ،وان پیش غذا سرو کنید یا آن را به غذای اصلی مانند پاستا یا فریتاتا اضافه کنید.


کدو سبز کبابی


کدو سبز کبابی
این کدو سبز آبدار، لطیف و به زیبایی کاراملی شده، آنقدر خوشمزه است که می‌خواهید آن را مستقیماً از تابه بخورید.


کدو سبز کبابی


کدو سبز کبابی
من این غذای جانبی را در تابستان تکرار می کنم زیرا خوش طعم، سالم و در عرض 10 دقیقه آماده می شود. باقیمانده غذا کمیاب است، اما وقتی آنها را داریم، دوست دارم روز بعد آنها را به ساندویچ یا املت اضافه کنم.


رشته فرنگی کدو سبز


رشته فرنگی کدو سبز
آموزش درست ، رشته کدو سبز در 5 شکل سرگرم کننده! آنها افزودنی فوق العاده برای سالاد هستند (چند مورد مورد علاقه من را در زیر بیابید!). من همچنین دوست دارم از مخلوط 50/50 رشته کدو سبز و رشته فرنگی معمولی در دستور پخت ماکارونی تابست، استفاده کنم.

دستور العمل کدو سبز برای صبحانه

سبزیجات برای صبحانه؟ بله لطفا! این دستور العمل های آسان کدو سبز به شما کمک می کند تا مقداری مواد مغذی اضافی را به وعده غذایی صبح خود وارد کنید.

نان کدو سبز
این دستور پخت نان کدو سبز بهترین چیزی است که من امتحان کردم – مرطوب، لطیف و با ادویه گرم است. من عاشق تا زدن گردو در خمیر برای ترد هستم، اما یک پیمانه چیپس شکلات نیز فوق العاده است.


دستور پخت مافین کدو سبز


مافین کدو سبز
آرد بادام و کدو سبز رنده شده این مافین های کوچک زیبا را به طرز دیوانه کننده ای مرطوب می کند. نکته: در فریزر خود برای صبحانه‌های آماده نگهداری کنید.

اسموتی کدو سبز
طعم این اسموتی کدو سبز شبیه میلک شیک شکلاتی است، اما خس! این غذا با مواد سالمی مانند کره بادام، ،ما و کدو سبز درست شده است.

پیش غذا و اسنک کدو سبز

این دستور العمل های کدو سبز خوشمزه در هر گردهمایی تابست، مورد توجه قرار می گیرد. اما آنها را فقط برای سرگرمی ذخیره نکنید! این خوراکی های کدو حلوایی آنقدر سرگرم کننده و خوش طعم هستند که باید در تمام فصل آن ها را درست کنیم.


سرخ ،ی کدو سبز


کدو حلوایی
این سوخاری‌های کدو سبز با پیاز، سیر و شوید، سبک و خوش طعم هستند. آنها را با سس خامه ای مانند سس تارتار یا تزاتزیکی سرو کنید تا بافت ترد آنها تکمیل شود.


دستور العمل کدو حلوایی پخته شده


چیپس کدو حلوایی پخته
این چیپس های ترد و پنیری به تنهایی یک میان وعده فوق العاده هستند، اما کمی سس مارینارا یا سس رومسکو برای غوطه ور شدن مطمئناً ضرری ندارد. دوست ندارید فر را روشن کنید؟ در عوض این چیپس کدو سبز سرخ کن را امتحان کنید!


دستور العمل های کدو سبز آسان - نان تست راتاتویی


نان تست راتاتویی کبابی
این پیش غذاها به اندازه یک لقمه، افزودنی شیک برای یک وعده غذایی تابست، هستند. من کراستینی را با هوموس یا پنیر بز نرم می‌ریزم و سپس روی مجموعه‌ای از سبزیجات کبابی با سرکه شری و سبزی‌های تازه روی هم می‌،بانم. اگر عاشق طعم راتاتویی پرووانسالی هستید، این را دوست خواهید داشت.

طرز تهیه سالاد کدو حلوایی تابست،

اگر از من بپرسید، دستور العمل های کدو سبز خام به طور جدی دست کم گرفته می شوند. کدو حلوایی خام که به صورت نازک برش داده شده، یا به صورت نوار بریده شده است، بافتی لذیذ و ترد دارد و مانند یک اسفنج طعم را به خود جذب می کند. من دوست دارم آن را در سالادهای تابست، پر جنب و جوش مانند اینها به نمایش بگذارم.


سالاد کدو سبز


سالاد کدو سبز
این دستور العمل سالاد کدو سبز زیبا از این تهیه شده است غذای ساده و زیبا توسط آماندا فردری،ون این غذا با تعداد انگشت شماری از مواد اولیه تهیه شده است، یک غذای جانبی تابست، آسان و عالی است. آجیل کاج ترد را به آن اضافه می کند، ریحان و پیازچه طعم تازه ای به آن می دهند و یک وینگرت لیمویی ساده آن را خوش حالت و روشن می کند.


سالاد پاستو پاستا


سالاد پاستا پستو
اگر مقدار زیادی کدو سبز در دست دارید، به احتمال زیاد مقدار خوبی ریحان نیز دارید. یک دسته پستو را مخلوط کنید، آن را با مقداری ماکارونی مجعد بریزید و کدو حلوایی تابست، ورقه‌ای نازک را به آن اضافه کنید. این یک ناهار تابست، دوست داشتنی است!


سالاد ماکارونی خامه ای وگان


سالاد ماکارونی وگان
این سالاد از نظر فنی در دسته دستور العمل های کدو سبز قرار نمی گیرد. اوه! به جای کدو سبز، علاوه بر پاستا، کدو حلوایی زرد مارپیچی نیز دارد. در صورت تمایل می تو،د رشته های کدو سبز را جایگزین کنید، یا از ،یب کدو سبز و کدو زرد برای یک پیچش فوق العاده رنگارنگ استفاده کنید.


سالاد پاستا بروکلی


سالاد پاستا بروکلی
رشته کدو سبز جای برخی از رشته های معمولی را در این غذای عالی برای پیک نیک می گیرد. با خوردن آن، احساس می کنید در حال سیر ، با پاستا هستید، اما در واقع، بیشتر سبزیجات است!

دستور العمل کدو سبز در کنار

اگر مرتباً کدو سبز کبابی ساده یا کدو سبز کبابی می‌خورید، زمان آن رسیده است که چرخش ظرف کناری خود را تغییر دهید! در عوض یکی از این دستور العمل های کدو سبز آسان را امتحان کنید.


سیخ سبزیجات کبابی


سبزیجات گریل شده
با این سبزیجات کبابی پر جنب و جوش رنگی به میز تابست، خود اضافه کنید! من آنها را با یک سس خوش طعم در کنار خود دوست دارم. تزاتزیکی، پستو و چیمیچوری همگی فوق العاده هستند.


دستور پخت کدو حلوایی و کدو حلوایی


کاسرول کدو سبز ترد
این کاسرول ساده دارای رویه پنکو و پارمزان ترد و وسطی تند، پستو و مارینارا است. بله، شما چند ث،ه می خواهید.

دستور غذای اصلی کدو سبز

من دستور العمل های کدو سبز زیادی را در بالا به اشتراک گذاشته ام، اما گاهی اوقات، این سبزیجات تابست، شایسته است که در مرکز بشقاب باشد! در اینجا چند روش خوشمزه برای درست ، آن به ،وان یک وعده غذایی وجود دارد:


قایق های کدو حلوایی پر شده


قایق کدو حلوایی پر شده
هدر ندهید، نمی خواهید! به‌جای ریختن کدو حلوایی در این دستور قایق کدو سبز، آن را با پودر سوخاری، پارمزان، گوجه‌فرنگی، لیمو و آویشن در داخل غذای خوشمزه مخلوط می‌کنید. عروسک‌های پستو آن را از بالای سر می‌برند.


دستور پخت راتاتویی


راتاتویی
این خورش ساده فرانسوی اوا، تابستان در یک کاسه است! برای ماندگاری بیشتر، روی آن را با یک تخم مرغ آب پز پر کنید و با نان ،د شده سرو کنید.


دستور العمل پیتزا کدو حلوایی و کدو سبزپیتزای کدو سبز باغ گیاهی
اگر عاشق کدو سبز هستید، برای این پیتزای تابست، کدو حلوایی خام و برشته دیوانه خواهید شد! تزئین شده با پستو، آویشن، ریحان تازه و پاشیدن تکه های فلفل قرمز، یک شب پیتزای فراموش نشدنی را ایجاد می کند.


تاکوهای گیاهی


تاکوهای گیاهی با سس آووکادو
تاکوی گیاهی 30 دقیقه ای، در راه است! ،یبی از سبزیجات تابست، مانند کدو سبز، بادمجان و فلفل دلمه ای را تفت دهید. سپس آن‌ها را با لوبیا سیاه، آووکادو و سس گوجه‌فرنگی تند داخل تورتیلا بریزید.

دستور پخت پاستا با کدو سبز

کدو سبز، چه کبابی، چه کبابی یا سرخ شده، شریک من،ی برای پاستا است. برش های نازک کدو سبز نرم می شوند و مربا می شوند و در اطراف رشته ها تا می شوند، در حالی که تکه های بزرگتر یک لقمه آبدار را حفظ می کنند. هر یک از این دستور العمل ها در آشپزخانه من در طول تابستان و اوایل پاییز جزء اصلی هستند.


پاستا با سبزیجات


پاستا با سبزیجات
این ماکارونی رنگارنگ که ارزش یک نقطه در هر وعده شام ​​شب هفته را دارد، ساده، خوش طعم و سرشار از سبزیجات تازه است.


لاز،ای سبزیجات


بهترین لاز،ا گیاهی
مجموعه ای از سبزیجات تابست، این لاز،ا دل،ب را تازه و خوش طعم می کند. علاوه بر کدو سبز، رازیانه، هویج، گوجه فرنگی گی،ی، قارچ، تره فرنگی و کلم پیچ را خواهید یافت.


طرز تهیه لاز،ا کدو سبز


لاز،ا کدو سبز با کدو سبز “Ricotta”
در این ریف بسیار گیاهی روی لاز،ا ک،یک، نیمی از رشته فرنگی های معمولی را با تخته های نازک کدو سبز جایگزین می کنم. سپس، کدو سبز بیشتری را در یک فیلینگ خامه ای وگان “ریکوتا” مخلوط می کنم. آن را با نان سیر برای یک غذای تازه و در عین حال آرام سرو کنید.


دستور العمل های کدو سبز آسان - پاستا سبزیجات بو داده


ماکارونی سبزیجات بو داده
این ماکارونی انعطاف پذیر شامی است که بعد از سفر به بازار کشاورزان می روم! در ع، بالا، نسخه ای از گوجه گی،ی، کدو حلوایی، پیاز و هویج را مشاهده خواهید کرد، اما هر ،یبی از سبزیجات تابست، در این غذا مفید است.


پاستا پومودورو خامه ای با کدو سبز سرخ شده


پاستا خامه ای پومودورو
من می توانم این پاستا خامه ای وگان را هر شب در هفته بخورم! یک سس گوجه‌فرنگی مخملی، رشته‌های جویدنی و سبزیجات ساده سرخ‌شده مانند اسفناج، گوجه‌فرنگی و کدو سبز را می‌پوشاند.

دستور پخت سوپ با کدو حلوایی تابست،

مقدار زیادی از هر سبزی می تواند در یک قابلمه بزرگ سوپ ناپدید شود. کدو سبز نیز از این قاعده مستثنی نیست!


سوپ سبزیجات با سبزیجات تابست،


بسیاری از سوپ سبزیجات سبزیجات
این سوپ یک دستور العمل عالی برای تمیز ، یخچال است. این شامل شانس و انتهای انواع سبزیجات است – گوجه فرنگی، سیب زمینی شیرین، کلم پیچ، هویج، و البته کدو سبز.


بهترین دستور العمل های کدو سبز - سوپ کدو سبز ریحان


سوپ کدو حلوایی ریحان
کدو سبز خام مخلوط شده – نه آجیل یا لبنیات – به این سوپ خنک و با طراوت بافت خامه ای لذیذی می دهد. این غذای سبک من، برای یک روز گرم است.

دستور العمل های ساده کدو سبز برای دسر

شما به سختی می تو،د کدو سبز را در این محصولات پخته شده آسان تشخیص دهید، اما به همه آنها یک بافت مرطوب لذیذ می دهد.


نان کدویی شکلاتی


نان کدویی شکلاتی
این دستور ساده دو قرص نان بسیار مرطوب و شکلاتی به دست می دهد. یکی را به یکی از دوستانتان بدهید، یا در فریزر بگذارید تا در جاده غذا بخورید. خود آینده شما از شما تشکر خواهد کرد!


براونی کدو سبز


براونی کدو سبز
2 فنجان کامل کدو سبز رنده شده در این براونی های بی رنگ ناپدید می شود. هر عاشق شکلات موافق است که سبزیجات هرگز طعم بهتری نداشته اند.


بهترین دستور العمل های کدو سبز - کیک کدو حلوایی شکلاتی


کیک کدوی شکلاتی
شما می تو،د این کیک شکلاتی وگان را با هر فراستینگی که دوست دارید تزیین کنید، اما من عاشق فراستینگ خوش طعم ماچا که در تصویر اینجا آمده است. چه چیز جالب تر از فراستینگ سبز روی کیک کدو سبز؟!

دستور پخت کدو سبز: کدو سبز کبابی

زمان آماده سازی: 12 دقایق

زمان پخت: 17 دقایق

زمان کل: 30 دقایق

خدمت 4

این دستور پخت کدو سبز در فر یکی از دستور العمل های کدو سبز تابست، مورد علاقه من است!

از تاریک شدن صفحه نمایش خود جلوگیری کنید

  • فر را با دمای 425 درجه فارنهایت گرم کنید و یک ورقه پخت را با کاغذ روغنی بپوش،د.

  • در یک کاسه بزرگ، کدو سبز را با روغن زیتون، چاشنی ایتالیایی، نمک، پودر سیر و چند حلقه فلفل بریزید. آن را به طور یکنواخت روی ورقه پخت آماده شده پخش کنید و به مدت 15 تا 20 دقیقه یا تا زم، که اطراف لبه ها قهوه ای طلایی شود، تفت دهید.

  • از فر خارج کرده و به ظرف سرو بریزید و با لیمو ترش ،ید. در صورت تمایل با پنیر و سبزیجات بپاشید.


منبع: https://www.loveandlemons.com/zuc،i-recipes/