21 بهترین معاملات روز پرایم آمازون: Vitamix، KitchenAid، OXO و موارد دیگربهترین معاملات روز اول سال 2023 را در مورد وسایل آشپزخانه پیدا کنید…مانند کتاب های آشپزی ما! اگر می خواهید یکی را به مجموعه خود اضافه کنید، اکنون زمان خوبی برای ،ید است.

روز پرایم آمازون است! امروز و فردا، 11 و 12 ژوئیه 2023، می‌تو،د فروش فوق‌العاده‌ای در لوازم آشپزخانه، ظروف آشپزی و موارد دیگر پیدا کنید. اگر شما در بازار برای برخی از وسایل آشپزخانه جدید هستید، من برخی از بهترین ها را برجسته می کنم معاملات روز پرایم آمازون زیر

همچنین می‌خواستم به شما اطلاع دهم که می‌تو،د کتاب‌های آشپزی ما را در حال حاضر با قیمت‌های شگفت‌انگیز تهیه کنید. اگر به اضافه ، فکر کرده اید غذای ساده احساس خوب، عشق و لیمو هر روز، یا کتاب آشپزی عشق و لیمو به مجموعه شما، اکنون زمان من،ی برای انجام آن است.

قبل از ،ید، مطمئن شوید که یک عضویت اصلی برای دسترسی به این قیمت های پایین (و اگر قبلاً ندارید می تو،د 30 نسخه آزمایشی دریافت کنید!). به خواندن ادامه دهید تا درباره کتاب‌های ما و سایر معاملات پرایم روز آمازون بیشتر بد،د!

5 تخفیف مورد علاقه من در روز پرایم آمازون


عشق و لیمو غذای ساده احساس خوب


آ،ین کتاب آشپزی من غذای ساده احساس خوب در حال حاضر برای 10 دلار تخفیف اگر به این کتاب توجه کرده اید اما هنوز آن را ،یداری نکرده اید، اکنون زمان خوبی است که آن را به مجموعه خود اضافه کنید! این غذا پر از دستور العمل هایی است که با مواد اولیه ساده تهیه می شوند (مانند سوپ های یک قابلمه و شام تابه ای) و موارد دیگر که برای تهیه پیش از آن عالی هستند (مانند سالادهای محکم و قابل بسته بندی و لاز،اهای گیاهی). همچنین دارای ویژگی های سرگرم کننده ای است که محصولات فصل تابستان را به نمایش می گذارد، مانند برنامه های غذایی که به شما کمک می کند مصرف کنید. اون همه کدو سبز و یک محموله ذرت شیرین در بازار. من واقعاً امیدوارم که آن را دوست داشته باشید – مخصوصاً با کمترین قیمت!

25.45 دلار در آمازون (در اصل 35 دلار)

مخلوط کن Vitamix یکی دیگر از محصولات Prime Day است که نمی خواهید آن را از دست بدهید، به خصوص اگر غذاهای گیاهی زیادی انجام می دهید. من هر روز از مال خودم برای درست ، خامه‌ترین اسموتی‌ها، سس‌ها و سوپ‌ها استفاده می‌کنم! من به طور خاص از Vitamix A3500 Ascent Series استفاده می کنم، و شما می تو،د آن را دریافت کنید 150 دلار تخفیف همین الان! 120 ولت برق، پنج تنظیمات برنامه و 10 کنترل سرعت مختلف را ارائه می دهد که می تو،د با صفحه لمسی یا یک برنامه روی تلفن خود کنترل کنید. این یکی از گران‌ترین ویتامی،‌ها است، بنابراین دریافت آن با این قیمت واقعاً دزدی است!

599.95 دلار در آمازون (در اصل 649.95 دلار)

اگر امیدوار بودید که می،ر پایه KitchenAid برای روز پرایم به فروش برسد – شما خوش شانس هستید! می،ر پایه محبوب KitchenAid Artisan Series 5-Quart که من دارم و دوستش دارم 100 دلار تخفیف در رنگ کروم متالیک اگر ترجیح می دهید یک رنگارنگ (مانند من یکی زرد!)، آنها 70 دلار تخفیف دارند که هنوز هم بسیار عالی است. شما می تو،د از این مخلوط کن برای درست ، همه چیز از کلوچه گرفته تا نان استفاده کنید، و اگر دوست دارید، حتی می تو،د آن را با ضمیمه های زیبای KitchenAid برای تهیه پاستا، بستنی و غیره جفت کنید. این یکی از بهترین زمان ها برای تهیه یکی برای خود است!

353.34 دلار در آمازون (در اصل 449.95 دلار)

من دوست دارم که می،ر پایه KitchenAid من هنگام ،ید پیوست ها مفیدتر است. من در تابستان امسال از پیوست بستنی ساز برای تهیه بستنی گیاهی نارگیلی مورد علاقه خود و بستنی و،لی استفاده کردم. این ضمیمه درست روی همزن پایه شما قرار می گیرد و پختن خوراکی های شیرین را بسیار آسان می کند – فقط مطمئن شوید که کاسه را زودتر از موعد منجمد کنید! در حال حاضر، شما می تو،د آن را با 30 دلار تخفیف دریافت کنید، که زمان خوبی برای امتحان ، بستنی در خانه است.

69.95 دلار در آمازون (در اصل 99.99 دلار)

این دستگاه دستی با دارا بودن ضمائم مخلوط کن و همزن، به ،وان همزن و همزن عمل می کند و در حال حاضر با قیمتی عالی است. من متوجه شدم که پیوست مخلوط کن برای مخلوط ، سوپ ها درست در قابلمه من، است! من در گذشته با مخلوط‌کن‌های غوطه‌وری دیگر که به اندازه کافی قدرتمند نبودند تا سوپ‌ها را واقعاً صاف و خامه‌ای به‌دست آورند، مبارزه کرده‌ام. این یکی فوق العاده قدرتمند است و ضمیمه همزن برای زدن خامه با دست – بدون گرفتگی دست شما عالی است!

129.95 دلار در آمازون (در اصل 189.95 دلار)

دیگر معاملات پرایم روز آمازون که دوست داریم

قیمت ها در زمان انتشار دقیق بود.


منبع: https://www.loveandlemons.com/best-amazon-prime-day-deals/