20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape


20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape

حداقل زیربنا برای اجرای بازی‌های اتاق فرار ۵۰ مترمربع است. با توجه به نوسانات بازار ایران و متغیر بودن قیمت‌ها مبلغ دقیقی برای این بازی وجود ندارد، همچنین بسته به نوع ژانر و سناریو و طراحی نیز می‌تواند قیمت آن تغییر کند. دقت داشته باشید که نفرات ثبت شده در رزرو خیلی مهم است و اگر با تعداد نفرات متغایر با رزرو شما به بازی تشریف ببرید مجموعه بابت متغایر بودن نفرات از شما غرامت دریافت میکند. اگر مشکلات قلبی، تنفسی یا مشکل اضطراب دارید، بهتر است سراغ بازی‌های ترسناک نروید و حتما قبل از رزرو از شرایط بازی مطلع شوید. همچنین قبل از شروع بازی در هر ژانری، شرایط خود را به گیم اتاق فرار تهران مستر اطلاع دهید.

  • اتاق فرار گمشدگان، اتاق فرار جنون زندان، اتاق فرار پادزهر، اتاق فرار مالیخولیا، اتاق فرار دور دنیا در ۶۰ دقیقه، اتاق فرار ۷ و اتاق فرار موزه از جمله سناریوهای مرکز بازی‌های فکری تهران هستند.
  • در حالی که داخل محیط بازی معمولی شاید بتوانید به سادگی یک معما را حل کنید.
  • حالا افراد تازه‌وارد در این خانه، بدون آنکه از سرگذشت این خانه اطلاعی داشته باشند آنجا هستند، اما صدای آواز دختربچه‌ای از پشت دیوارها هرازگاهی به گوش می‌رسد.
  • شما در طول این مسابقه باید برای حفظ جان خود و به‌دست‌آوردن چیز باارزشی بجنگید.
  • داستان این بازی از این قرار است که گروهی به هدف سرقت چند کالا وارد یک بازار متروک می شوند.

اتاق‌های فرار شما رو مجبور می‌کنن خلاقانه فکر کنید چرا که بعضی از معماها به عجیب‌ترین پاسخ‌ها نیاز دارن. در حین به اشتراک گذاشتن این ایده‌های به ظاهر غیرقابل قبول، می‌تونید نگاهی اجمالی به برخی از افکار عجیب و غریب درونی سایر هم‌تیمی‌های خودتون داشته باشید، به همین دلیل بازی برای شما سرگرم‌کننده‌تر هم می‌شه. قبل از اینکه به داخل برید، با کنار گذاشتن همه چیزهایی که شما رو به دنیای بیرون مرتبط می‌کنه، شروع کنید مانند گوشی، دوربین، ساعت.

گام به گام با اتاق فرار

در این اسکیپ روم‌ها، کوراسیون، نورپردازی، موسیقی و صداگذاری و حتی حضور اکتورها (بازیگران) به شکلی است که کاملا حس می‌کنید در یک داستان دلهره آور گیر افتاده‌اید و راه نجاتی ندارید. یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های دسته جمعی و گروهی که این روزها به شدت محبوب شده، اتاق فرار است. اتاق فرار ترسناک همان‌طور که از اسم آن پیداست در این ژانر، سناریو، دکور و فضاسازی بازی به‌ گونه‌ای است که حس ترس را در بازیکنان به گونه‌های مختلف ایجاد می‌کند که موجب ترشح آدرنالین می‌شود.

ترس در اتاق فرار

اگر به دنبال تجربه ای متفاوت و قرار گرفتن در شرایط دلهره آور و محیطی پر از خون و صحنه های جنایی هستید، اتاق فرار رویال می تواند انتخاب خوبی باشد. این اسکیپ روم در نارمک تهران فعالیت دارد و سناریو قصاب قاتل در محیطی بسیار دلهره آور پیاده سازی شده است. سناریو اتاق فرار این مجموعه بر اساس فراگیر شدن ویروس ناشناخته در تمام دنیا پیاده سازی شده است که شباهت زیادی با شیوع کرونا و چالش های پیش روی آن دارد.

۲. اتاق فرار احضار

چالش‌های بازی، قفل‌هایی هستند که در طول بازی با آن‌ها آشنا خواهید شد. قفل‌ها انواع مختلفی دارند و معمولا با باز کردن یکی از آن‌ها اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید که در ادامه بازی به درد شما خواهد خورد. یکی از سخت‌ترین و دشوارترین اتاق فرارهای تهران، همین اتاق فرار کشتی دزدان دریایی است. خیلی از افرادی که تجربه بازی در این اتاق را دارند می‌گویند که هر معما کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبلی بود.