15 دستور العمل شکلات سالم برای دسرهای خوشمزهآیا به دنبال راه هایی برای به دست آوردن خود هستید اصلاح شکلاتی بدون به خطر انداختن سلامتی و تندرستی خود؟ من اولین ،ی هستم که اعتراف می‌کنم که کمی از این موضوع رنج می‌برم شیرینی. اما از زم، که سفر تن، اندام خود را شروع کردم، مجبور شدم بسیاری از چیزها را در رژیم غذایی خود حذف یا محدود کنم (مخصوصاً بادام زمینی و کره بادام!).

مراقب بودن در رژیم غذایی به این م،ی نیست که نمی تو،م هر چند وقت یکبار زیاده روی کنیم. به خصوص اگر تصمیمات هوشمندانه ای مانند استفاده از سلامتی بگیریم شکلات تلخ به جای شکلات شیری دومی بیش از حد فرآوری شده و مملو از شکر است، در حالی که اولی با تن ها مرتبط است فواید سلامتی.

این که آیا شما به دنبال یک دستور پخت شکلات که می تو،د بدون احساس گناه لذت ببرید یا به دنبال ایده آل باشید پودین شکلاتیg جایگزین، من شما را تحت پوشش قرار دادم. اینجا یکی از بزرگترین FMC هاستخلاصه دستور العمل ها همیشه؛ این مملو از پانزده غذای سالم و خوشمزه است که می تو،د همین الان درست کنید!

موس شکلاتی کتو

آیا در حال حاضر مش، یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی خاص در جهان هستید؟ اگر این کار را انجام دهید (یا نکنید)، پس این را دوست خواهید داشت. این موس شکلاتی مورد علاقه من در مورد جایگزین پودینگ شکلاتی سالم است. قراره مال تو هم بشه

مافین های پروتئینی شکلاتی

این کلوچه ها به ،وان یک گزینه صبحانه سالم، یک میان وعده در طول روز یا یک دسر بعد از شام سه وظیفه را انجام می دهند. دستور تهیه 1/3 فنجان چیپس شکلات تیره و سالم (حداقل 60 درصد کاکائو) را می طلبد، اما چاشنی اختیاری، با 1 یا 2 چیپس قرار داده شده در بالای هر مافین، چیزی است که واقعاً این یکی را می فروشد. این مافین های شکلاتی دوتایی دقیقاً همان چیزی است که شما برای آن به اینجا آمده اید.

براونی نخود شکلاتی

باور کنید یا نه، چیزی به نام دستور پخت براونی سالم وجود دارد. و این است! من از نخود استفاده می‌کنم تا به این براونی‌ها قوام فاج مانند بدهم. آنها نرم و مرطوب ظاهر می شوند، اما بهترین بخش این است که می تو،د بدون احساس گناه از آنها لذت ببرید.

کوکی های جو دوسر شکلاتی

آیا در مورد کوکی های جو دوسر شکلاتی ضعف دارید؟ من هم همینطور! این کوکی ها حاوی پروتئین هستند و یک گزینه عالی برای صبحانه در حال حرکت هستند. به ،وان یک امتیاز اضافی، آنها همچنین منبع عالی فیبر هستند.

کوکی های آووکادو تکه ای شکلات تیره

می توانم بگویم که در حال حاضر آب دهانتان را می ریزید: کوکی های تکه ای شکلاتی آووکادو! این یکی دیگر از دستور العمل های کوکی های شکلاتی است که برای نخوردن یکباره آن برایتان سخت است. به ،وان یک میان وعده شکلاتی سالم، کاکائو و آووکادو با هم ،یب می شوند تا جوانه های چشایی شما را آزاد کنند بدون اینکه سلامتی شما را به خطر بیندازند.

نان موز سیاه

من این دستور پخت نان موزی را دوست دارم، زیرا از پودر کاکائو سیاه کمتر شناخته شده استفاده می کند، یک نسخه هلندی از پودر که هیچ یک از تلخی هایی که برخی از افراد را خفه می کند، ندارد. تا آنجایی که دستور العمل های شکلات سالم پیش می رود، این یکی از بزرگ ترین چیزهایی است که برای جمعیت وجود دارد.

کوکی های شکلاتی وگان

این دستور غذا از چیپس های شکلات وگان شیرین شده با استویا و همچنین کاکائو یا پودر شکلات تلخ استفاده می کند. و صادقانه بگویم، این نوع وگان کوکی‌های شکلاتی ممکن است یکی از مورد علاقه‌های من در تمام دوران باشد، بنابراین شما باید آن‌ها را امتحان کنید.

خوشه های کره بادام شکلاتی

هر چیزی با پوشش شکلاتی همیشه خوب است، درست است؟ این یک میان وعده عالی برای نگهداری در یخچال یا فریزر است. افزودن توت ها اختیاری است، اما من به شدت آن را توصیه می کنم. آنها این غذای شکلاتی را به سطح دیگری می برند!

کیک پنیر پخته شده وگان

اگر در آن زندگی وگان زندگی می کنید، یا اگر طرفدار پنیر خامه ای نیستید، خبر خوبی دارم. دستور العمل های کیک پنیر وجود دارد که شما دوست خواهید داشت. و این یکی از آن هاست. حفاری کن!

میله های شکلاتی انرژی زا

راستش را بخواهید، آ،ین باری که یک شکلات تخته ای “واقعی” خوردم را به یاد نمی آورم. مانند، نوعی که از فروشگاه گوشه ای انتخاب می کنید. اعتیاد به شکر را کنار بگذارید و آن را با تنقلات شکلاتی سالم مانند این نوارهای انرژی جایگزین کنید. دیگر هرگز به یک کیت کت به همان شکل نگاه نخواهید کرد.

شکلات موز اسپلیت

آره. واقعا تا اینجا رفتم این یک دستور پخت قدیمی است، اما هنوز هم دوست دارم به ،وان یکی از خوراکی های شیرین مورد علاقه خود به آن برگردم. در این یکی، ما از چیپس های شکلات و ماست یون، برای ایجاد یک نسخه سالم از یکی از محبوب ترین غذاهای دسر استفاده می کنیم.

پوست بادام شکلاتی تیره

تا آنجا که دستور العمل های شکلات خانگی سالم است، بهتر از این نمی شود. با کمی نمک دریا و مقداری پودر فلفل قرمز برای طعم دادن، این دستور غذا کاملاً پر از طعم است. آن را در یخچال نگه دارید تا همیشه یک میان وعده سالم در دسترس داشته باشید!

وافل شکلاتی وگان

روز خود را درست با این گزینه صبحانه شکلاتی غنی شروع کنید. زمان زیادی طول کشید تا بر وافل وگان تسلط پیدا کنم، بنابراین با دنبال ، دقیق این دستور غذا، از این مشکل خلاص شوید! از آنجایی که از شربت افرا در مواد خیس استفاده می کنید، حتی لازم نیست که روی آن بریزید!

غلات گرانولا شکلاتی

اگر می خواهید هوس شکلات خود را حتی قبل از شروع روز برطرف کنید، گزینه دیگری وجود دارد. من دوست دارم در این دستور غذا از کره بادام استفاده کنم، اما می‌تو،د هر کره آجیلی را که ترجیح می‌دهید جایگزین کنید، به شرطی که در شیشه روغن وجود داشته باشد.

بلغور جو دوسر پخته شده شکلاتی

باور کنید یا نه، دسرهای شکلاتی سالم زیر 100 کا،ی وجود دارند. یا حداقل آنها می توانند اگر شما به اندازه کافی مصمم باشید. و… من به وضوح بودم 😂. این میان وعده قطعا هوس شما را کاهش می دهد. دستور العمل را از نزدیک دنبال کنید، و آنها در تمام هفته مرطوب خواهند ماند!

نتیجه:

اگر یکی از این دسرهای شکلاتی یا میان وعده ها را درست می کنید، در زیر نظر دهید یا من را در اینستاگرام تگ کنید. @FitMenCook و به من اطلاع دهید که چگونه می شوند! برای دستور العمل های بیشتر دسر سالم وبلاگ ما را بررسی کنید.
منبع: https://fitmencook.com/healthy-c،colate-recipes/