10 هدیه آشپزخانه برای آشپز زندگی شمابا یکی از این هدایای آشپزخانه از آشپز خانه مورد علاقه خود لذت ببرید! آنها از ایده های کوچک هدیه گرفته تا وسایل آشپزی ضروری و لوازم خانگی همه ستاره را شامل می شوند.


دستور پخت ماکارونی خانگی


این پست شامل پیوندهای مربوط است. ممکن است زم، که کمیسیون دریافت کنیم شما از طریق لینک های موجود در سایت ما ،ید می کنید.

هی دوستان! امیدوارم روز شکرگزاری خوبی داشته باشید! من امروز دستور غذا را به اشتراک نمی‌گذارم، زیرا من شخصاً بعد از دیروز پخته شده‌ام، و فکر می‌کردم ممکن است شما هم همینطور باشید. در عوض، اکنون که 10 هدیه عالی آشپزخانه را برجسته می کنم بعد فصل تعطیلات در راه است

به نظر من، این ایده های کادو آشپزخانه برای افرادی که عاشق آشپزی هستند، ضروری است. اگر در زندگی خود یک آشپز خانگی پرشور دارید، با هر یک از این هدایای آشپزخانه او را شگفت زده خواهید کرد. یا، اگر سرآشپز خانه خود هستید، امسال یکی را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید!


سوپ کدو حلوایی وگان


من مخلوط کن ویتامی، من است بیشترین استفاده شده لوازم آشپزخانه – من تقریباً ده سال است که آن را دارم و هنوز هم قوی است. من فکر می‌کنم این یک ابزار ارزشمند برای هر ،ی است که آشپزی گیاهی زیادی انجام می‌دهد، زیرا سبزیجات، میوه‌ها و آجیل (بدون نیاز به خیساندن!) را با نرم‌ترین، ابریشمی‌ترین اسموتی‌ها، سس‌ها و سوپ‌ها ،یب می‌کند.


سوپ کدو حلوایی


من استفاده می کنم فر هلندی آنقدر اغلب که همیشه روی اجاق گاز من نشسته است. من هرگز آن را کنار نمی گذارم! این قابلمه برای درست ، سوپ، خورش، ریزوتو، پاستا و سس است و جک نیز از آن برای پخت نان استفاده می کند.

من عاشق این هستم که یک اجاق هلندی می تواند از اجاق به اجاق برود و دوباره برگردد، و در حفظ و هدایت گرما عالی است. من توصیه می کنم یک اجاق هلندی میناکاری شده چدنی را انتخاب کنید، زیرا نیازی به چاشنی ندارد و تمیز ، آن فقط با آب و صابون آسان است. مارک های مورد علاقه من هستند استاب و بوته. آنها قطعات سرمایه گذاری هستند، اما تا آ، عمر برای شما دوام خواهند داشت. برای جایگزین های مقرون به صرفه تر، من توصیه می کنم کلبه یا این ناز آتشگاه و دست ماگنولیا یکی

برای دستور پخت فر هلندی مورد علاقه من، این پست را بررسی کنید!


بهترین سوپ عدس


آ می،ر پایه کیچن اید هدیه نهایی آشپزخانه برای ،، است که عاشق پختن غذا هستند. آنها از آن برای تهیه کلوچه، کیک، نان، خمیر پیتزا و موارد دیگر استفاده خواهند کرد! به علاوه، آن را در یک آرایه می آید رنگ های سرگرم کننده (من در این مورد وسواس دارم یک مات تیره)، و سالها ادامه دارد.

KitchenAid نیز تعدادی از پیوست ها برای می،ر ما دوست داریم پیوست مارپیچ برای تهیه نودل سبزیجات و پیوست تولید ماکارونی برای بهترین ماکارونی خانگی!


دستور پخت ماکارونی خانگی


من به سمت a 10 اینچ یا ماهیتابه چدنی 11 اینچی تقریبا هر روز. گرما را فوق‌العاده خوب هدایت می‌کند، که آن را برای سرخ ، یا قهوه‌ای ، سبزیجات ایده‌آل می‌کند، و می‌توان آن را در فر گذاشت، که اگر در حال پختن سوکا یا فریتاتا هستم، آن را دوست دارم. مانند اجاق‌های هلندی، من تابه‌های چدنی لعابی را ترجیح می‌دهم زیرا به راحتی تمیز می‌شوند و نیازی به چاشنی ندارند. من توصیه می کنم استاب، بوته، یا کلبه.

برای تابه های ن،ب، ما این را دوست داریم ماهی تابه ازگیل خانگی. سطح صاف آن برای تخم مرغ و پنکیک من، است. این کل ست ظروف زیره یک هدیه عالی خواهد بود!


کلم برو،ل تفت داده شده


هر آشپز خانه ای به یک چاقوی خوب نیاز دارد! پخت و پز روزانه را آسان تر، سریع تر، کارآمدتر و ایمن تر می کند. من عاشق اینم چاقوی دوقلو سانتوکو، این چاقوی سرآشپز میابی، و این چاقوی سانتوکو میابی.


کدو حلوایی


بیشتر هدایای آشپزخانه مورد علاقه

این اقلام کوچکتر نیز هدایای فوق العاده آشپزخانه هستند!

  1. Microplane zester – برای پوست ، مرکبات و رنده ، سیر، زنجبیل تازه و پنیرهای سفت مانند پارمزان ضروری است. این مینی هم مفید است.
  2. مینی کاردک سیلی، – من هر بار که آشپزی می کنم از اینها استفاده می کنم! آنها برای مخلوط ، تقریباً هر چیزی عالی هستند، و من دوست دارم که کوچک، انعطاف پذیر و به راحتی تمیز شوند.


هویج ژولین شده


  1. لایه بردار جولین OXO – عاشق سبزیجات می شناسید؟ این پوست‌کن مخصوص به آن‌ها کمک می‌کند تا «نودل» سبزیجات یا سبزیجات ،د شده را برای غذاهایی مانند سالاد هویج یا این کلم بروکلی درست کنند.
  2. برش مان،ین – سبزیجات را به ورقه های بسیار نازک می تراشد. من اغلب از آن برای تهیه سالاد یا ترشی سبزیجات مانند پیاز یا تربچه استفاده می کنم.
  3. کتاب های آشپزی ما! کتاب آشپزی عشق و لیمو و عشق و لیمو هر روز هر دو هدایای عالی می سازند.


بهترین کتاب های آشپزی


آ، هفته فوق العاده ای داشته باشید! ما به زودی با دستور العمل های بیشتر باز خواهیم گشت. 🙂


منبع: https://www.loveandlemons.com/kitchen-gift-ideas/