کوکی‌های شکلاتی سالم (V & GF)آیا برای بهترین کوکی های شکلاتی جو دوسر سالم همیشه؟! آنها جویدنی، وگان، فاقد گلوتن و آنقدر خوب هستند که به طور رسمی به یکی از شیرینی های مورد علاقه من تبدیل شده اند تا زم، که به دنبال یک خوراکی سالم و مغذی، اما همچنان رضایت بخش هستم، آن ها را درست کنم.

و بچه ها، زندگی بدون کمی شکلات چیست؟ صادقانه بگویم، مطمئن نیستم.

من برای اولین بار با این دستور کوکی جو دوسر با چیپس شکلاتی وگان آشنا شدم، زم، که در اوا، شب در آشپزخانه مشغول آشفتگی بودم. ما معمولا شام را ساعت 7 بعد از ظهر می خوریم و تا ساعت 9 شب، من آماده یک چیز شیرین برای پایان شب هستم. من یک کوکی جو دوسر دارم که همیشه درست می‌کنم، اما این بار می‌خواستم بدون لبنیات، گیاه‌خواری و گلوتن باشد، زیرا صادقانه بگویم، اگر دستور یک نسخه را به شما بدهم، نسخه دیگر را می‌خواهید. LOLZ.

بنابراین، به من بگویید، چه چیزی بهتر از یک کوکی برای تقریباً همه است؟ این کوکی‌های شکلاتی جو دوسر سالم و مس،ه را وارد کنید. یومممممم

راهنمای نهایی رایگان برای پخت کوکی

در زیر ثبت نام کنید و یک کتاب الکترونیکی قابل چاپ رایگان با بهترین نکات و ترفندهای من برای پختن کوکی های عالی هر بار دریافت کنید!

کوکی های چیپسی شکلاتی سالم روی قفسه خنک کننده

مواد تشکیل دهنده کوکی های شکلاتی جو دوسر سالم

بهترین ،مت در مورد این کوکی های شکلاتی چیپسی سالم؟ درست ، آن‌ها آسان است، فقط ۲۰ دقیقه طول می‌کشد، در یک کاسه درست می‌شوند و احتمالاً از قبل همه مواد لازم برای آن‌ها را در انبارتان دارید! شما نیاز دارید:

 • آرد جو دوسر بدون گلوتن: این ارد یکی از غذاهای مورد علاقه من برای پخت است و شما به راحتی می تو،د آن را خودتان درست کنید! من دستورالعمل هایی را در مورد نحوه انجام این کار در زیر آورده ام.
 • جو بدون گلوتن: توصیه میکنم استفاده کنید جو رول شده بدون گلوتن در این دستور العمل اطمینان حاصل کنید که کوکی ها به درستی پخته می شوند و آن جویدن خوشمزه به آنها می رسد.
 • کنجاله بذر کتان: پخت با کنجاله بذر کتان یک راه عالی برای جایگزینی تخم کتان به جای تخم‌مرغ‌های معمولی است تا آنها را گیاهخوار نگه دارد.
 • روغن نارگیل: فقط کمی روغن نارگیل به این کوکی‌های شکلاتی جو دوسر سالم، بدون نیاز به استفاده از کره، رطوبت من،ی بدهید.
 • شکر نارگیل: این کوکی ها را با تمام طبیعی شیرین می کنیم شکر نارگیل به جای شکر معمولی و تصفیه شده در صورت تمایل می تو،د از شکر قهوه ای استفاده کنید.
 • نارگیل شیرین نشده ،د شده: نارگیل به این کوکی‌های جو دوسر سالم جویدن لذیذ فوق‌العاده و کمی شیرینی طبیعی به آن‌ها می‌دهد.
 • و،ل: ضروری برای محصولات پخته شده خوشمزه.
 • جوش شیرین و نمک: برای اطمینان از پخت من، اینها.
 • شکلات چیپسی: با خیال راحت از مارک مورد علاقه خود استفاده کنید یا با استفاده از این کوکی های جو دوسر گیاهی نگه دارید شکلات چیپسی بدون لبنیات! من عاشق استفاده از چیپس های شکلات تلخ یا ش،تن شکلات تیره هستم.

چه چیزی این کوکی های جو دوسر را سالم می کند؟

کوکی های شکلاتی چیپسی ک،یک با شکر تصفیه شده، آرد تصفیه شده و کره فراوان درست می شوند، اما این دستور پخت شیرینی شکلاتی چیپسی سالم کره ندارد و کوکی ها فقط با کمی شکر نارگیل شیرین می شوند. البته طعم آنها هنوز هم باورن،ی است.

این کوکی‌های شکلاتی سالم دارای بافتی عالی با لبه‌های ترد، جویدنی در داخل هستند و به قدری خوشمزه هستند که هیچ‌، نمی‌تواند بگوید که وگان یا بدون گلوتن هستند! فراموش نکنید که روی آنها را با کمی نمک دریای پوسته پوسته بپوش،د تا طعم شیرین و شوری را تجربه کنید.

آیا می توانم از آرد دیگری استفاده کنم؟

متأسفانه، نه، من نمی توانم جایگزینی برای این آرد جو دوسر در این دستور تهیه کنم، اما برای یک راه آسان برای تهیه آن در خانه به زیر مراجعه کنید! اگر به دنبال جایگزین آرد هستید، یکی از این کوکی‌های شکلاتی را امتحان کنید:

تمام دستور العمل های کوکی چیپسی شکلاتی من را از اینجا دریافت کنید!

کوکی های بلغور جو دوسر گیاهی که روی یک قفسه خنک کننده چیده شده اند

طرز تهیه تخم کتان

این دستور پخت تخم کتان را می طلبد تا این شیرینی های شکلاتی سالم را گیاهی نگه دارد. اگر قبلا هرگز تخم کتان درست نکرده اید، بسیار آسان است و جایگزین تخم مرغ های سنتی در دستور العمل ها می شود. فقط کنجاله بذر کتان و آب را به یک کاسه اضافه کنید، اجازه دهید چند دقیقه بماند، سپس طبق دستور از آن در دستور غذا استفاده کنید. من همچنین راهنمای درست ، جایگزین های تخم مرغ وگان را در اینجا دارم.

طرز تهیه آرد جو دوسر بدون گلوتن

شما به راحتی می تو،د آرد جو دوسر بدون گلوتن خود را با قرار دادن جو دو سر در مخلوط کن و مخلوط ، یا ضربان دادن به آن درست کنید تا یکدست و شبیه آرد شود. آموزش من را با بهترین نکات و ترفندهای من بررسی کنید. این یک گزینه فوق العاده آسان و مقرون به صرفه است. حتما بعد از درست ، 3/4 فنجان آرد جو دو سر خود را اندازه بگیرید!

نوع من، جو برای استفاده

این کوکی های جو دوسر سالم استفاده می کنند جو رول شده بدون گلوتن، اگر آنها را برای ،ی که فاقد گلوتن است درست می کنید، مهم است که مطمئن شوید جو دوسر فاقد گلوتن است. اگر فاقد گلوتن هستید، می‌تو،د از جو دوسر قدیمی استفاده کنید. لطفاً از جو دوسر سریع یا جو دو سر استیل در این دستور غذا استفاده نکنید، نتیجه ی،، نخواهد داشت.

بیسکویت چیپسی شکلاتی سالم روی قفسه خنک کننده با نمک دریا در کناره

این کوکی‌های شکلاتی سالم را خودتان درست کنید

 • از نارگیل غافل نشوید! نارگیل رنده شده به ،باندن این کوکی ها به هم کمک می کند و طعم بیشتری به آنها می دهد، بنابراین من پیشنهاد نمی کنم آن را کنار بگذارید. اگر می خواهید آن را کنار بگذارید، به سادگی 1/4 فنجان آرد جو دوسر بیشتر به جای آن اضافه کنید.
 • تخم کتان را عوض کنید: اگر می خواهید از یک تخم مرغ معمولی استفاده کنید، می تو،د، فقط ممکن است لازم باشد مقداری آرد جو دوسر اضافی اضافه کنید. حدس می زنم حدود 2-3 قاشق غذاخوری آرد جو دوسر اضافی این کار را انجام دهد.
 • روغن نارگیل را با کره عوض کنید: اگر گیاهخوار یا بدون لبنیات نیستید به جای روغن نارگیل از کره ذوب شده معمولی استفاده کنید.
 • اگر چربی های سالم بیشتری می خواهید: ¼ فنجان گردو یا گردوی ،د شده را به راحتی اضافه کنید.

چرا این کوکی ها برای مادران شیرده + بچه ها عالی هستند

این کوکی‌های جو دوسر سالم بسیار شبیه به دستور پخت کوکی من در دوران شیردهی هستند و برای مادر، که در دوران شیردهی هستند عالی هستند، زیرا با موادی ساخته شده‌اند که باعث افزایش عرضه شیر می‌شوند، مانند:

 • جو دوسر
 • چربی های سالم از روغن نارگیل
 • و کنجاله بذر کتان

این کوکی‌های سالم نه تنها برای مادران عالی هستند، بلکه برای بچه‌ها نیز یک خوراکی عالی و مفید هستند! آنها را در یک جعبه ناهار بیندازید یا آنها را برای غذای بعد از مدرسه بپزید. این کوکی ها را در دسترس داشته باشید، یا می تو،د آنها را برای بعداً فریز کنید.

کوکی‌های چیپس بلغور جو دوسر بدون گلوتن روی یک قفسه خنک‌کننده با لقمه‌ای که از کوکی گرفته شده است

چگونه کوکی های شکلاتی سالم را فریز کنیم

می‌تو،د خمیر بیسکویت چیپسی شکلاتی یا دسته‌هایی از کوکی‌های از قبل پخته شده را فریز کنید! آموزش کامل من را اینجا ببینید و از این کوکی‌های فوق‌العاده از فریزر برای ماه‌ها لذت ببرید، هر زمان که شیرینی‌تان به آن برخورد کرد.

ابزار مورد علاقه ما برای پخت شیرینی

تمام م،ومات آشپزخانه مورد علاقه ما را در اینجا بررسی کنید.

دستور العمل های کوکی سالم بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید

تمام دستور العمل های کوکی های من را از اینجا دریافت کنید!

شما عاشق این کوکی‌های شکلاتی با بلغور جو دوسر سالم خواهید شد، لطفاً اگر آن را درست می‌کنید، با گذاشتن نظر و امتیاز دادن به دستور غذا در زیر به من اطلاع دهید. من دوست دارم از شما بشنوم و این به تشویق دیگران برای تهیه دستور غذا کمک می کند! از xo لذت ببر

کوکی‌های شکلاتی جو دوسر سالم (وگان و بدون گلوتن!)

کوکی‌های شکلاتی بلغور جو دوسر سالم روی یک توری خنک‌کننده با نمک دریا در کناره

کوکی‌های شکلاتی جو دوسر سالم مورد علاقه‌ام اتفاقاً وگان و فاقد گلوتن هستند. این دستور پخت شیرینی شکلاتی ساده و سالم به لطف کتان، جو و چربی های سالم فراوان برای مادران یا بچه های شیرده من، است. این کوکی‌های شکلاتی جو دوسر جویدنی فوق‌العاده خوشمزه هستند!

،اصر

 • 1
  قاشق سوپخوری
  کنجاله بذر کتان
 • 3
  قاشق غذاخوری
  آب با دمای اتاق
 • 1/4
  فنجان
  روغن نارگیل ذوب شده و خنک شده*
 • 1/2
  فنجان
  شکر نارگیل
 • 1
  قاشق چایخوری
  عصاره و،ل
 • 3/4
  فنجان
  آرد جو دوسر بدون گلوتن
 • 1/2
  فنجان
  جو رول شده بدون گلوتن
 • 1/2
  فنجان
  نارگیل ،د شده شیرین نشده (از تکه های بزرگ نارگیل استفاده نکنید)
 • ½
  قاشق چایخوری
  جوش شیرین
 • ¼
  قاشق چایخوری
  نمک
 • 1/2
  فنجان
  در صورت تمایل، چیپس های شکلاتی، بدون وگان/لبنیات
 • نمک دریایی فانتزی، برای پاشیدن روی آن

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک ورقه پخت را با کاغذ روغنی بپوش،د.

 2. در یک کاسه متوسط، کنجاله بذر کتان و آب را با هم مخلوط کنید، اجازه دهید به مدت 5 دقیقه بماند تا همه مواد دیگر خود را آماده کنید. بعد از 5 دقیقه تخم کتان آماده می شود و می تو،د روغن نارگیل ذوب شده و خنک شده، شکر نارگیل و عصاره و،ل را به کاسه اضافه کنید. با همزن بزنید تا یکدست شود.

 3. سپس آرد جو دوسر، جو دو سر حلقه شده، نارگیل رنده شده، جوش شیرین و نمک را اضافه کنید. مخلوط کنید تا خوب ،یب شوند. شکلات چیپسی را داخل آن بریزید.

 4. از یک قاشق کوکی متوسط ​​استفاده کنید و حدود 1 قاشق غذاخوری خمیر پرپشت را روی ورقه پخت آماده شده با فاصله حدود 2 اینچ قرار دهید. شما باید 10 کوکی بگیرید. اگر کوکی های غلیظ تری می خواهید، همان طور که هستید بگذارید. اگر کوکی‌های کمی نازک‌تر می‌خواهید، فقط ،مت بالای کوکی را به آرامی به سمت پایین فشار دهید. زیاده روی نکنید – این ها کوکی های گیاهی هستند و ما می خواهیم که به هم ب،بند!

 5. کوکی ها را به مدت 9 تا 12 دقیقه بپزید تا لبه ها کمی طلایی شوند. پس از بیرون آمدن کوکی ها از فر، روی آن ها نمک دریایی فانتزی بپاشید.

 6. اجازه دهید کوکی ها به مدت 10 تا 15 دقیقه روی ورقه پخت خنک شوند و سپس آنها را بردارید و به توری سیمی منتقل کنید تا خنک شوند. گذاشتن آنها روی ورقه پخت به آنها کمک می کند تا در جای خود قرار گیرند و کنار هم بمانند. 10 عدد کوکی درست می کند.

یادداشت های دستور غذا

اگر می خواهید از یک تخم مرغ معمولی استفاده کنید، می تو،د، فقط ممکن است لازم باشد یک یا دو قاشق غذاخوری آرد جو دوسر اضافی اضافه کنید. من اینها را با یک تخم مرغ معمولی تست نکردم بنابراین نمی توانم مطمئن باشم.

نارگیل رنده شده به ،باندن این کوکی ها به هم کمک می کند و طعم بیشتری به آنها می دهد، بنابراین من پیشنهاد نمی کنم آن را کنار بگذارید. اگر می خواهید آن را کنار بگذارید، به سادگی 1/4 فنجان آرد جو دوسر بیشتر به آن اضافه کنید.

اگر گیاهخوار یا بدون لبنیات نیستید به جای روغن نارگیل از کره ذوب شده معمولی استفاده کنید.

اگر چربی‌های سالم بیشتری می‌خواهید، ¼ فنجان گردو یا گردو ،د شده را به آن اضافه کنید.

تغذیه

خدمات: 10 کوکی

اندازه سرو: 1 کوکی

کا،ی: 219 کیلو کا،ی

چربی: 12.8 گرم

چربی های اشباع شده: 9.6 گرم

کربوهیدرات ها: 27.1 گرم

فیبر: 2.6 گرم

قند: 15.6 گرم

پروتئین: 1.9 گرم

دستور تهیه توسط: Monique Volz // Ambicious Kitchen | عکاسی توسط: بخور عشق می خورد


منبع: https://www.ambitiouskitchen.com/healthy-oatmeal-c،colate-chip-cookies-vegan-gluten-free/