لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل + بروزرسانی سال 1401 | ایران کاپ


لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل + بروزرسانی سال 1401 | ایران کاپ

اگر چه دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف در ایران نیز تولید می‌شوند ولی اغلب دستگاه های تولید این نوع ظروف، محصول کشور کره یا چین هستند. این دستگاه‌ها به صورت دست دوم نیز در بازار موجود می‌باشند و به همین دلیل، قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی نسبتاً متفاوت است. مدل دیگر از تجهیزات استوک چینی که با قابلیت های متفاوت به بازار عرضه شده است، در واقع قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم بر اساس طول عمر مفید باقی مانده و میزان سلامت فنی تعیین می شود. یکی دیگر از مزایای خط تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی این است که بانوان نیز می توانند این شغل را دنبال کنند بدون اینکه با مشکلی روبرو باشند.

  • لطفا یه راهنمایی کلی بکنید…دستگاه رو از کجا باید خرید…مواد اولیه رو از کجا باید خرید.
  • این دستگاه به طور متوسط میتواند دو شیفت کاری کار کند و میزان کمترین درآمد در یک شیفت بین 345 تا 375 هزار تومان به صورت روزانه می باشد.
  • لیوان های کاغذی دو جداره، به علت ساختاری که دارند، در مصارف روزانه افراد بسیاری قرار می‌ گیرند.
  • در این شرایط مردم اطلاعات چندانی درباره مزایای لیوان کاغذی نداشتند.
  • مواد اولیه استفاده شده در تشکیل لیوان کاغذی و کاغذ پلی اتیلن و کاغذ روکش دار از پلی اتیلن می باشد.

لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته دابل و سینگل هستند. معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل است. برخی از افراد این تصور را دارند که برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی نیاز به فضای بسیار بزرگ دارند و راه اندازی و تولید این شغل نیاز به صرف هزینه بالایی برای اجاره مکان یا مغازه دارد، اما این تصور اشتباه است. شما می توانید در یک فضای 20 الی 30 متر مربع این شغل را راه اندازی کنید. در صورتی که فضای مورد نظر کوچک است یعنی در حدود 20 متر مربع است، می توانید قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی را از تیم فروش بپرسید. همچنین، امکان خرید انواع مارک های خارجی دستگاه تولید لیوان کاغذی مانند لوژو-TL و ویکتوری وجود دارد.

لیست تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف قم

برخی از دستگاه های صنعتی، فقط باید با برق سه فاز و صنعتی کار کنند. به همین خاطر، نمی توان آن ها را در فضاهای مختلف مانند کارگاه های داخل شهر، پارکینگ ها و … دستگاه تولید لیوان کاغذی می تواند با برق خانگی و تک فاز کار کند.

مشاوره قبل از خرید به چه صورت است؟

ما وارد کننده با کیفیت ترین دستگاه لیوان کاغذی یکبار مصرف در ایران هستیم. در این مدل و سیستم، لیوان یکبار مصرف از ورق و رول آماده در دستگاه … گروه دیگر از انواع تولید لیوان، لیوان‌های یک بار مصرف کاغذی می‌باشد. قاعدتا بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی باید از بهترین کیفیت ساخت نیز … را دارا می باشند به گونه ای که می توان چندین نوع جنس کاغذ نام برد. این روزها بسیاری از افراد برای اینکه یک کسب و کار مستقل باشند، اقدام به خرید دستگاه لیوان کاغذی می کنند و خوشبختانه به سود خوبی هم می رسند.

اگر بخواهید به صورت عمده فعالیت کنید می توایند هر لیوان را به قیمت ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان به فروش برسانید و قیمت فروش عمده آن هم کمی پایین تر از این مقدار است. همانطور که روز به روز از محبوبیت لیوان پلاستیکی به دلیل سرطان زا بودن و آسیب به محیط زیست کم می شود، به محبوبیت لیوان های کاغذی اضافه می شود. در این مقاله تلاش کرده ایم که به معرفی صفر تا صد کسب و کار لیوان کاغذی بپردازیم. به گزارش خبرگزاری موج، بسیاری از مردم برای راه اندازی کسب و کار خودشان به دنبال خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی باشند.