شش دستور غذا که می توانید با ترکیب ادویه های فیت کوک درست کنیدهی، شما!

،یبات Fit Cook Spice در این آ، هفته در حال افزایش است!

برای جشن گرفتن، من برخی از خوشمزه ترین و خلاقانه ترین دستور العمل های خود را گردآوری می کنم که از ادویه ها و چاشنی هایم به ،وان یک ،صر مهم استفاده می کنند. بنابراین ورق بزنید، دستور العمل ها را بررسی کنید، و آن ادویه ها را امتحان کنید!

آنها را ندارید؟ می تو،د به فروشگاه The Fit Cook Amazon مراجعه کنید ست هدیه را امروز سفارش دهید، یا می تو،د خلاق باشید و ،یبات خود را در خانه بسازید 💪!

رول تخم مرغ پنیر برگر سرخ شده در هوا

آشپزی قرنطینه - رول تخم مرغ چیزبرگر

این ممکن است بهترین دستور غذای فیوژن ل،تی باشد که من تا به حال تهیه کرده ام، و قول می دهم که تا آ،ین لقمه آنها را دوست داشته باشید. وگان ها می توانند گوشت ، را جایگزین سبزیجات کنند و از پنیر بادام هندی برای حفظ این گیاه استفاده کنند. این موارد را در بخش «تعطیلات قرنطینه» ثبت کنید و فراموش نکنید: همه چیز در حد اعتدال!

دستور کامل: رول تخم مرغ چیزبرگر سرخ شده در هوا.

ساخته شده با استفاده از ،یب پایه Fit Cook EVERYDAY.

بهترین پیتزای مارگریتا با پوسته گل کلم

دستور پخت کراست پیتزا گل کلم

پیتزای کراست گل کلم مدتی است که به ،وان جایگزینی برای افرادی که از گلوتن یا نان بیزار هستند استفاده می شود. با این حال، تهیه آن به تنهایی می تواند یک دستور العمل سخت باشد. به همین دلیل من خودم را به چالش کشیدم تا بهترین پیتزا با پوسته گل کلم را که ممکن است درست کنم. میدونی چیه؟ معلوم شد شگفت انگیز است. 🤤 خودتان آن را امتحان کنید، دیگر هرگز به گل کلم به همان شکل نگاه نخواهید کرد!

دستور کامل: بهترین پیتزا مارگریتا با پوسته گل کلم.

ساخته شده با استفاده از ،یب سبزی و سیر Fit Cook LAND.

DATE NIGHT ماهی قزل آلا مدیترانه ای

ماهی قزل آلا مدیترانه ای در گوجه فرنگی - کانر سایلی

قبل از ظهور ویروس کرونا، من از مردم دعوت می‌کردم که به استودیوی Fit Men Cook بیایند و با من غذا درست کنند. برای این یکی، من با لیسانس مشهور Connor Saeli دور هم جمع شدم تا غذای شب تاریخ ULTIMATE را تهیه کنیم. اگرچه ممکن است نتو،د در رستوران مورد علاقه خود رزرو کنید، اما همچنان می تو،د از غذا استفاده کنید تا به شخص خاص نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید!

دستور کامل: ماهی آزاد مدیترانه ای شب ،ما.

ساخته شده با استفاده از ،یب مرکبات و گیاهان دریایی Fit Cook SEA.

کباب مرغ اسریراچا آسان

کباب مرغ سریراچا

هنگامی که برای اولین بار سفر سلامتی و تندرستی خود را شروع کردم، مرغ پروتئین انتخابی من بود. اما، همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، من برای درست ، آن بدون خشک ، گوشت به سختی روبرو شدم. این کباب ها روشی عالی برای پخت مرغ آبدار و خوش طعم روی گریل هستند تا بتو،د برای همیشه با #مرغ مبارزه خداحافظی کنید!

دستور کامل: کباب مرغ ساده سریراچا.

ساخته شده با استفاده از ،یب ادویه Fit Cook SRIRACHA-ISH.

مرغ ذرت بو داده (سالاد ،د شده)

مرغ پاپ کورن چنار (سالاد ،د شده)

این یک دستور العمل سریع است که یک غذای راحتی ک،یک را روی سر خود می چرخاند تا ظاهری سالم به آن بدهد. استفاده از چیپس چنار ،د شده به جای پانکو این دستور را بدون گلوتن و مغذی تر می کند. به علاوه، از آنجایی که چیپس چنار به خوبی طعم را جذب می کند، تضمین می کند که از تک تک لقمه های این غذا لذت خواهید برد.

دستور کامل: مرغ پاپ کورن چنار.

ساخته شده با استفاده از ،یب Fit Cook Green Chile Lime.

دوغ وگان صدف سرخ شده در هوا

صدف وگان سرخ شده در هوا

پس از تگ شدن در یک سری ویدیو، تصمیم گرفتم این دستور غذا را امتحان کنم و ببینم آیا واقعاً به همان خوبی که به نظر می رسد هستند یا خیر. هشدار اسپوی،: آنها هستند! هیچ ، در استودیو حتی نمی دانست که قارچ صدف چیست قبل از اینکه من برخی از آنها را وارد کار کنم. اما آنها قطعا از این کار خوشحال بودند.

دستور کامل: دوغ گیاهی صدف هوا دوست.

ساخته شده با استفاده از ،یب کاجون Fit Cook SOUTHERN CREOLE.
منبع: https://fitmencook.com/six-creative-recipes-you-can-make-with-the-fit-cook-،es/