دسرهای با پروتئین بالا – 25 دستور العمل ساده و خوشمزه سالم!اگر به دنبال دسرهایی با پروتئین بالا یا ایده‌های میان وعده‌های حاوی پروتئین سالم هستید، در اینجا بیش از 25 مورد از بهترین دستور العمل‌های دسر پروتئینی وجود دارد که خوشمزه و آسان هستند!

دستور العمل های ساده دسر پروتئین شکلاتی

براونی شکلاتی با پروتئین بالا

براونی لوبیا سیاه

این براونی های لوبیا سیاه اصلا طعم سالمی ندارند. حتی افرادی که از دسرهای سالم متنفرند، عاشق این براونی های کم کا،ی هستند! پودر پروتئین شکلات را با پودر کاکائو عوض کنید و پروتئین سالم تری دریافت خواهید کرد.

براونی پروتئینی

براونی پروتئینی

با داشتن گزینه‌های بدون لبنیات، وگان، بدون گلوتن، بدون قند و کتو، این براونی‌های پروتئینی شکلاتی تیره یک میان‌وعده عالی و مفید در حال حرکت هستند.

دسر کیک دیپ دیش

کیک دیپ دیش

در مقایسه با یک کیک شکلاتی سنتی پر از کره، تخم‌مرغ و آرد سفید، این کپی سالم‌تر به لطف جو دوسر و نخود، پنج گرم فیبر و پروتئین به شما می‌دهد.

کیک لیو، پروتئینی شکلاتی

کیک لیو، پروتئینی شکلاتی

فرقی نمی‌کند گیاه‌خواری باشید که نگران دریافت پروتئین کافی هستید، ورزشکاری که تلاش می‌کند عضله‌سازی کند، یا فقط ،ی که واقعاً کیک شکلاتی شیرین را دوست دارد، این کیک پروتئینی شکلاتی در یک لیوان حاوی ده گرم پروتئین است.

بلغور جو دوسر شکلاتی پخته (TikTok)

جو پخته شکلاتی

جو دوسر پخته شده با شکلات به راحتی برای یک صبحانه با پروتئین بالا درست می شود. این دستور تقریباً شش گرم فیبر و بیش از هفت گرم پروتئین در هر وعده دارد، حتی اگر کره بادام زمینی اختیاری و پودر پروتئین را حذف کنید.

دسرهای پر پروتئین بدون پودر پروتئین

دستور العمل های سالم زیر با حدا،ر ده گرم پروتئین بسته بندی شده اند و برای هیچ یک از آنها پودر پروتئین لازم نیست!

طرز تهیه کیک پنیر کتو

کیک پنیر کتو

این بهترین دستور پخت چیزکیک کم کربوهیدرات، بدون قند و پروتئین بالا است که شما امتحان خواهید کرد. بافتی صاف و ،ی دارد و در هر برش بیش از هشت گرم پروتئین دارد!

پودینگ پروتئینی دسر شکلاتی

پودینگ پروتئینی

این دستور پخت پودینگ با پروتئین شکلات تلخ بسیار ابریشمی، غنی، خامه ای و خوشمزه است. پروتئین گیاهی به لطف یک ،صر مخفی است: توفوی ابریشمی!

دستور العمل ماست منجمد وگان

ماست منجمد خانگی

طرز تهیه ماست منجمد با پروتئین بالا فقط با دو ماده. و می تو،د دستور غذای پایه را برای هر تعداد طعمی که می خواهید سفارشی کنید. شکلات، و،ل، توت فرنگی، قهوه، کیک تولد یا چرخش دارچین را با هم مخلوط کنید. قطعاً آسمان محدود نیست.

دستور پخت هوموس شکلاتی

هوموس شکلاتی

با نزدیک به نه گرم پروتئین در هر نصف فنجان از این دسر مخفی سالم، طعم و بافت آن شما را به یاد خمیر براونی شکلاتی می اندازد. وقتی صحبت از شیرینی های تمیز می شود، هوموس شکلاتی بازی را کاملاً تغییر می دهد.

پودینگ دانه چیا با توت فرنگی

دستور العمل های پودینگ چیا

فواید سلامتی دانه چیا شامل کلسیم، آهن، فیبر، فسفر، روی، منیزیم، امگا 3 و البته پروتئین است. نشان داده شده است که آنها به افراد کمک می کنند احساس سیری کنند و بنابراین برای کاهش وزن عالی هستند. این پودینگ چیا یک دسر سالم و آسان است، چه رژیم دارید یا نه.

میلک شیک و،لی با پروتئین بالا

و،ل پروتئین فراستی

با هشت گرم پروتئین گیاهی در هر وعده، این و،لی یخ زده طعمی شبیه یک میلک شیک و،لی خانگی دارد.. و هیچ نیازی به پودر پروتئین ندارد.

دسرهای پر پروتئین را نپزید

برای دستور العمل های حاوی پروتئین بالا، نیازی به روشن ، فر نیست. و شما می تو،د ا،ر آنها را در کمتر از پنج دقیقه، از ابتدا تا انتها، شلاق بزنید!

میله های پروتئینی خانگی

میله های پروتئینی

درست ، دستور تهیه نوار پروتئین خانگی خود نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود، بلکه به شما امکان می دهد مواد تشکیل دهنده را انتخاب کنید.

بسیاری از میله‌های پروتئینی در فروشگاه‌های مواد غذایی یا فروشگاه‌های مواد غذایی سالم با مواد فرآوری‌شده مانند شربت ذرت، مالتود،ترین، ایزوله سویا، یا شکر و روغن اضافه شده پر شده‌اند. با این دستور العمل، می تو،د شربت ذرت را حذف کنید و از جایگزین های قندی که نمی خواهید استفاده کنید، مانند استویا، میوه راهب یا اریتریتول اجتناب کنید.

دستور العمل های خامه ای نرم موز وگان

بستنی موزی

کافی است یک پیمانه از پودر پروتئین طعم‌دار یا بدون طعم مورد علاقه خود را به این ، موز زیبا و بدون شکر اضافه کنید. یا پودر پروتئین را نادیده بگیرید و به جای آن چند قاشق غذاخوری کره بادام زمینی یا کره بادام طبیعی با پروتئین بالا مخلوط کنید.

شامروک سالم وگان را تکان می دهد

شیک شامروک سالم

با کا،ی کمتر و قند بسیار کمتر نسبت به نسخه رستوران معروف، این میلک شیک پروتئین شکلاتی ن،اع غلیظ می تواند تا 25 تا 30 گرم پروتئین داشته باشد.

اسموتی توت فرنگی

اسموتی توت فرنگی

کافی است یک پیمانه از پودر پروتئین مورد علاقه خود را اضافه کنید تا این اسموتی میوه ای خانگی را به یک شیک پروتئینی تبدیل کنید.

کوکی های پودر پروتئین با چیپس شکلات و کره بادام زمینی

کوکی های پروتئینی

اگر عاشق کوکی‌های شکلاتی هستید اما می‌خواهید سالم باشید، این کوکی‌های پروتئینی شکلاتی نرم، غلیظ و جویدنی هستند و در هر کوکی ۲۰ گرم پروتئین وجود دارد. دستور غذا می تواند بدون شکر، بدون تخم مرغ و وگان باشد.

بهترین دسرهای وگان با پروتئین بالا

برخلاف تصور رایج، منابع گیاهی بسیاری از پروتئین، از جمله آجیل، لوبیا، دانه‌ها، عدس و حتی مخمرهای غذایی وجود دارد. این دستور العمل های وگان با پروتئین بالا ثابت می کند که دریافت پروتئین کافی در رژیم غذایی وگان آسان است.

دستور تهیه پنکیک پروتئین گیاهی

پنکیک پروتئین وگان

اگر به دنبال یک صبحانه، میان وعده یا دسر با پروتئین بالا بدون تخم مرغ، کازئین یا پروتئین آب پنیر هستید، این پنکیک‌های وگان کرکی من، هستند. آنها بیش از 30 گرم پروتئین دارند!

بستنی تمرینی شکلاتی بدون بستنی ساز

بستنی پروتئینی

بستنی پروتئینی شکلاتی خانگی غنی و خامه ای به طور مخفیانه برای شما مفید است. این دستور دسر سالم برای همه ،، است که بستنی بن و جری را دوست دارند.

دستور العمل آسان چیزکیک وگان (بدون بادام هندی)

کیک پنیر وگان

حتی غیر گیاهخواران نیز این دستور کیک پنیر وگان پخته شده غنی از پروتئین را که بدون آجیل یا بادام هندی تهیه شده است، دوست دارند.

بدون دستور پخت پای شکلاتی وگان

پای شکلاتی وگان

فقط یک طعم از شکلات صاف ابریشمی را در این دسر گیاهی بچشید، و هرگز مواد سالم آن را باور نخواهید کرد!

دستور العمل های میان وعده پروتئین سالم

هر یک از این دستور العمل های مغذی با پروتئین بالا برای یک میان وعده سریع و سالم که می تو،د در سفر مصرف کنید عالی است.

3 ماده لقمه کره بادام زمینی

توپ های کره بادام زمینی 3 ماده

بدون نیاز به فر، هیچ لقمه ای از پروتئین کره بادام زمینی در خانه درست نمی شود. خوردن چهار عدد از این خوراکی‌های سالم با پوشش شکلاتی دوازده گرم پروتئین به شما می‌دهد.

بهترین نان موز آرد بادام

آرد بادام نان موز

آرد بادام را یک سوم پیمانه کم کنید. سپس یک پیمانه پودر پروتئین برای یک میان وعده آسان با پروتئین بالا و عصرانه یا خوراکی شبانه اضافه کنید.

ترافل شکلاتی دسر با پروتئین بالا

ترافل های پروتئینی شکلاتی

در اینجا یک دستور العمل ساده برای توپ های پروتئینی شکلاتی خانگی آورده شده است که می توان آن را تقریباً با هر پودر پروتئینی شیرین یا غیر شیرین درست کرد تا طعم های متفاوتی ایجاد کند.

دستور العمل آسان کاسه آکای سالم

دستور العمل های کاسه آکای

این کاسه های اسموتی پروتئینی همچنین سرشار از ویتامین، آنتی ا،یدان و مواد مغذی هستند. آن ها توت آکای را با میوه های دیگر مانند موز، زغال اخته یا آناناس و هر مقدار که دلتان بخواهد مخلوط می کنند. کره بادام و پروتئین نخود را برای یک میان وعده گیاهی پرکننده اضافه کنید.

براونی سالم بدون قند

براونی سالم

وقتی صحبت از دسرهای پر پروتئین می شود، براونی موز شکلاتی یکی از مورد علاقه من است. این دستور براونی سالم می تواند گیاهی، بدون گلوتن، کم کا،ی، کم کربوهیدرات و بدون آرد، بدون آووکادو یا توفو باشد.

بیسکویت کره بادام زمینی کتو بدون لبنیات بدون تخم مرغ

کوکی کره بادام زمینی کتو

با پنج گرم پروتئین تنها در دو کوکی، رسیدن به RDA برای پروتئین هرگز آسان تر و خوشمزه تر نبوده است!

اگر دستور غذای غیر کتو را ترجیح می دهید، این کوکی های وگان کره بادام زمینی را امتحان کنید.

  • 2 قاشق غذاخوری پودر کاکائو معمولی یا هلندی
  • 3 قاشق غذاخوری پودر پروتئین انتخابی
  • 2 قاشق غذاخوری شیر انتخابی
  • 4 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص، یا استویا به مزه
  • 4 قاشق غذاخوری کره بادام، کره بادام زمینی، یا زیره های دوستدار آ،ژی
  • اگر از قبل نرم نیست، کره آجیل را به آرامی گرم کنید تا به راحتی قابل هم زدن باشد. همه مواد را با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. اگر از مخلوط کن کوچک یا غذاساز استفاده کنید اما با دست هم می تو،د این کار را انجام دهید، نرم ترین است. برای نسخه استویا، در صورت نیاز، شیر اضافی را اضافه کنید.مشاهده حقایق تغذیه


منبع: https://c،colatecoveredkatie.com/high-protein-desserts/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=high-protein-desserts