بلغور جو دوسر سیب دارچین – طعمی شبیه پای سیب برای صبحانه دارد!این دستور تهیه بلغور جو دوسر سیب دارچینی غلیظ و خامه ای طعمی شبیه خوردن پای سیب خانگی برای صبحانه دارد!

دستور العمل بلغور سیب سالم

بلغور سیب سالم برای صبحانه

بلغور جو دوسر دارچینی خوشمزه برای صبح های سرد زمست، من، است، زم، که تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که زیر کوهی از پتو جمع شوید و دوباره بخوابید.

وعده سیب دارچینی شیرین و بلغور جو دوسر خامه ای باعث می شود که واقعاً بخواهید از رختخواب بلند شوید و برای صبحانه وارد آشپزخانه شوید.

می تو،د آن را روی اجاق گاز یا در اجاق گاز آرام درست کنید، و دستور پخت صبحانه سالم بسیار سریع و آسان است. حتی می تواند پروتئین بالایی داشته باشد!

این رول دارچینی آسان را نیز درست کنید

پای سیب جو دوسر شبانه

مواد تشکیل دهنده بلغور جو دوسر دارچینی سیب

دستور پخت ساده بلغور جو دوسر سیب شامل بلغور جو دوسر، سیب، دارچین، نمک، شیر دلخواه، شیرین کننده دلخواه و کشمش اختیاری است.

ایده های رویه عبارتند از گردو یا گردو ،د شده، کره بادام یا کره بادام زمینی، نارگیل ،د شده، توت فرنگی یا موز ،د شده، یا یک مشت دانه چیا یا دانه کتان برای فیبر افزوده و بافتی سرگرم کننده.

تقریباً هر شیری در اینجا کار می کند، بنابراین با شیر مورد علاقه خود بروید. شیر بادام را برای بلغور جو دوسر کم کا،ی یا شیر نارگیل را برای بلغور جو دوسر گیاهی که طعمی شبیه دسر دارد، امتحان کنید. برای داشتن بهترین طعم بلغور جو دوسر سیب و بافت خامه ای، آب را جایگزین هیچ یک از شیر نکنید.

با انتخاب خود از شیرین کننده های گرانول یا مایع همه منظوره را شیرین کنید. گزینه های موثر عبارتند از شربت افرا خالص، عسل، آ،، شکر نارگیل، شکر ،ما، شکر قهوه ای یا اریتریتول برای نسخه بدون شکر. مقدار شیرین کننده به این بستگی دارد که آیا از شیر شیرین نشده و جوانه های چشایی شخصی شما استفاده می کنید.

این دستور می تواند بدون لبنیات، بدون گلوتن، بدون شکر اضافه شده و وگان باشد. برای جو پروتئین پای سیب، قبل از پختن، یک پیمانه از پودر پروتئین مورد علاقه خود را اضافه کنید.

از جو باقی مانده در شیرینی های شکلاتی سالم استفاده کنید

ویدیوی دستور تهیه بلغور جو دوسر دارچین را در بالا تماشا کنید

گالا سیب

چه نوع سیبی؟

تقریباً هر گونه سیبی در اینجا کار می کند.

در فروشگاه به دنبال سیب‌های قرمز یا سبز بگردید که از بیرون احساس ترد و لطیف ندارند. برخی از مورد علاقه‌های من عبارتند از سیب‌های Braeburn، Granny Smith، Honeycrisp، Fuji، Gala apples یا Pink Lady.

می‌تو،د پوست سیب را قبل از ،د ، پوست بگیرید یا بگذارید پوست آن برای فیبر اضافی باقی بماند. این کاملا انتخاب شماست.

اگر هنوز هم هوس دستور العمل های سیب سالم دارید، کیک سیب وگان یا کیک سس سیب یا این نان سیب نرم و مات شده را درست کنید.

سیب دارچین جو دوسر

جو دو سر برش فولادی یا جو دوسر نورد شده

این دستور غذا از بلغور جو دوسر موز من اقتباس شده است و جو دوسر ایرلندی یا رول شده قدیمی را می طلبد. جوی سریع یا جوی فوری را می توان به مقدار مساوی جایگزین کرد.

اگر ترجیح می دهید بلغور سیب را با جو دوسر استیل درست کنید، این دستور پخت بلغور جو دوسر را دنبال کنید و دو فنجان سیب ،د شده و یک و نیم قاشق چای خوری دارچین به آن اضافه کنید.

بلغور جو دوسر سیب سالم

طرز تهیه بلغور جو دوسر پای سیب

جو دو سر حلقه شده، سیب ،د شده، دارچین، نمک، شیر دلخواه و شیرین کننده اختیاری را در یک قابلمه متوسط ​​با هم ،یب کنید.

بگذارید به جوش بیاید، سپس به پختن بلغور جو دوسر سیب دارچینی روی حرارت ملایم ادامه دهید. وقتی غلیظ شد، مرتب هم بزنید تا ن،بد.

وقتی به غلظت فرنی رسید، آن را در کاسه ها بریزید و داغ و با مواد انتخابی سرو کنید.

پس از سرد شدن بلغور جو دوسر، باقیمانده بلغور جو دوسر را تا پنج روز در یک ظرف دربسته در یخچال قرار دهید.

اگر می خواهید دستور غذا را در طول شب به جو دو سر سیب تبدیل کنید، بلغور جو دوسر را از شب قبل درست کنید. اجازه دهید خنک شود، سپس به ظرف یا ظرف درپوش دار منتقل کنید. یک شب در یخچال بگذارید، سپس سرد میل کنید یا در مایکروویو یا روی اجاق گاز با کمی شیر اضافی گرم کنید.

من سعی نکردم دستور غذا را در قابلمه فوری یا مایکروویو درست کنم یا آن را به بلغور جو دوسر آرام پز سیب دارچینی تبدیل کنم. اگر روش‌های مختلف آشپزی را آزمایش می‌کنید، حتما نظر خود را بنویسید تا سایر خوانندگان بتوانند نتایج شما را ببینند.

برای یک نسخه شکلاتی، این جو دوسر شکلاتی پخته شده را امتحان کنید

فرنی بلغور جو دوسر سیب وگان

جو سیب دارچینی تفت داده شده

برای یک صبحانه آسان، من دوست دارم همه چیز را در یک قابلمه ،یب کنم و یکباره بپزم تا غلیظ و خامه ای شود.

اگر احساس جاه طلبی می کنید، با استفاده از روش زیر سیب های دارچین را جداگانه تفت دهید تا طعم و مزه بیشتری داشته باشند:

کمی روغن نارگیل یا کره (یا کره گیاهی) را در یک قابلمه کوچک گرم کنید. سیب‌ها و دارچین‌های ،د شده را با هم مخلوط کرده و به مدت پنج دقیقه یا تا زم، که سیب‌ها نرم شوند، تفت دهید.

سیب سرخ شده روی پنکیک وگان عالی است

جو پای سیب

با استفاده از اندازه گیری گرم

برای ،، که می خواهند به جای اندازه گیری فنجان و قاشق از ترازو غذا استفاده کنند، در اینجا اندازه گیری های گرم وجود دارد:

480 گرم شیر دلخواه، 90 گرم جو دو سر حلقه شده و 150 گرم سیب ،د شده (بعد از ،د ، اندازه گیری می شود). همچنین به یاد داشته باشید که نمک و دارچین را نیز اضافه کنید.

سعی کنید صبحانه را با اسموتی آووکادو سرو کنید

طرز تهیه بلغور جو دوسر سیب دارچینی
  • 2 فنجان ها شیر انتخابی
  • 1 سیب پوست کنده و ،د شده
  • 1 فنجان جو دوسر نورد شده
  • 1/2 قاشق چایخوری دارچین
  • شیرین کننده انتخابی
  • 1/4 قاشق چایخوری نمک
  • کشمش مشتی اختیاری
  • تاپینگ های اختیاری انتخابی
  • همه مواد را در یک قابلمه متوسط ​​با هم ،یب کنید. بگذارید بجوشد سپس روی حرارت ملایم بپزید و در صورت نیاز هم بزنید تا ن،بد. پس از غلیظ شدن، به دلخواه روی آن را گذاشته و سرو کنید. پس از خنک شدن، باقی مانده بلغور جو دوسر را می توان تا پنج روز در یک ظرف دربسته در یخچال نگهداری کرد.مشاهده حقایق تغذیه

دستور العمل های بیشتر بلغور جو دوسر صبحانه

کوکی های بلغور جو دوسر موز

کوکی های بلغور جو دوسر موز

میله های بلغور جو دوسر پخته شده با موز

میله های بلغور جو دوسر پخته شده

طرز تهیه مافین نان موز

کلوچه موز

شکلات جو دوسر شبانه

جو دوسر شبانه یا این جو دوسر شکلاتی شبانه

چگونه بهترین ترد زغال اخته را درست کنیم

زغال اخته ترد

میله های جو دوسر توت فرنگی

میله های جو دوسر توت فرنگی

دستور پخت نان موز سالم

نان موز سالم


منبع: https://c،colatecoveredkatie.com/apple-cinnamon-oatmeal/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=apple-cinnamon-oatmeal