باشگاه آشپزی عشق و لیمو – ژانویه!این ماه به چالش کلوپ آشپزی عشق و لیمو بپیوندید! ورود به آن آسان است و یک برنده خوش شانس جایزه ای دریافت خواهد کرد. تمام جزئیات را در زیر بیابید.


سالاد کلم سزار در یک کاسه با گرافیک نقطه سفید در مرکز با متن "کلوپ آشپزی عشق و لیمو"


کلوپ آشپزی ما راهی سرگرم کننده برای جشن گرفتن از جامعه خوانندگان Love & Lemons است. مفهوم فوق العاده ساده است – هر ماه، من یک دستور غذا را انتخاب می کنم. شما آن را می سازید و شما به من ایمیل بزنید یک ع،. در پایان ماه به صورت تصادفی یک برنده را برای دریافت جایزه انتخاب می کنم.

من عاشق احساس اجتماعی هستم که از افراد زیادی که هر ماه یک دستور غذا می پزند. امروز چالش ژانویه خود را با دستور پخت سالاد سزار کلم پیچ آغاز می کنیم و امیدوارم شما هم به این سرگرمی بپیوندید. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

به کلوپ آشپزی عشق و لیمو بپیوندید

 1. هر ماه یک دستور فصلی را انتخاب می کنم. برای لیست ایمیل ما ثبت نام کنید تا به محض اینکه دستور پخت هر ماه را به اشتراک بگذارم متوجه شوید.
 2. آن دستور را در طول ماه درست کنید.
 3. یک ع، از آن بفرستید [email protected] تا پایان ماه این بار آ،ین مهلت 31 ژانویه است!
 4. برای دریافت جایزه، نظر خود را بنویسید (شامل نام و نام خانوادگی شما) در پست وبلاگ دستور العمل چالش پس از ارسال ع، خود.
 5. برای یک جایزه دیگر، ع، خود را با تگ ، در اینستاگرام پست کنید @loveandlemons و #کلوپ آشپزی عشق و لیمو.

جایزه: کارت هدیه 200 دلاری غذای کامل!

در پایان ماه، من به طور تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و همه ع، ها را پست می کنم. این بار، ما یک را تقدیم می کنیم کارت هدیه 200 دلاری کل غذا.


سالاد کلم سزار با کروتون، پارمزان تراشیده شده، آووکادو و نخود


من این دستور غذا را دوست دارم زیرا فوق العاده همه کاره است (آن را به ،وان غذای جانبی سرو کنید یا آن را برای ناهار بخورید!) و بسیار خوشمزه است. کلم پیچ لطیف با رومی ترد، کروتون سیر، و پارم تراشیده مخلوط می شود و یک سس خامه ای و تند همه را به هم گره می زند. آن را با نخود سوخاری و آووکادوی ،د شده برای بافت بیشتر پر کنید!

من دو گزینه سس را در این دستور العمل پیشنهاد می کنم. شما می تو،د سس سزار ماست یون، آسان من یا سس سزار وگان (به همان اندازه آسان) من بر پایه بادام هندی را درست کنید. هر دو روشن، شور و خامه‌ای هستند – نمی‌تو،د اشتباه کنید! اگر می خواهید سالاد را کاملاً گیاهی درست کنید، سس وگان را درست کنید و پنیر را با پارمزان گیاهی جایگزین کنید. امیدوارم این یکی را دوست داشته باشید!

وارد چالش ژانویه شوید

می خواهید وارد شوید؟ در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

 1. سالاد سزار کلم پیچ من را در طول ماه ژانویه درست کنید.
 2. یک ع، از آن بفرستید [email protected] تا 31 ژانویه
 3. برای دریافت جایزه، پس از ارسال ع، خود، در مورد دستور العمل سالاد کلم پیچ سزار نظر بدهید. (یک ع، ورودی و یک جایزه برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ع، ارسالی شما مطابقت دهم.)
 4. برای یک جایزه دیگر، ع، خود را در اینستاگرام پست کنید، تگ کنید @loveandlemons و #کلوپ آشپزی عشق و لیمو.
 5. برای اطلاع از دستور العمل ماه آینده در لیست ایمیل ما ثبت نام کنید!

من به طور تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و همه ع، های شما را در اوایل فوریه به اشتراک می گذارم.

دستور غذای ماه گذشته

دستور ماه گذشته سوپ چدار کلم بروکلی ما بود، با این سوپ کلم بروکلی گیاهی به ،وان یک جایگزین بدون لبنیات. این دستور العمل های خامه ای، دنج و پر از طعم پنیری، دو تا از غذاهای راحتی مورد علاقه ما هستند – به خصوص جک! از شنیدن اینکه چقدر شما و خانواده هایتان آنها را دوست دارید بسیار خوشحال شدیم. ما آنها را در طول ماه های سرد زمستان تکرار خواهیم کرد، و امیدوارم شما هم همینطور باشید!

این هم همه ع، های شما:


ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی
ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی
ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی
ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی
ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی
ع، های کوچک سوپ چدار بروکلی


… و کتی برنده ما بود!


کاسه سوپ چدار بروکلی با کروتون


برای جمع بندی

وارد چالش ماه ژانویه باشگاه آشپزی با …

 1. درست ، سالاد کلم سزار من زم، در ماه ژانویه.
 2. ارسال ع، از آن به [email protected] تا 31 ژانویه
 3. برای دریافت جایزه پس از ارسال ع، خود، روی پست وبلاگ سالاد کلم پیچ سزار نظر بگذارید. (یک ع، ورودی و یک جایزه برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ع، ارسالی شما مطابقت دهم.)
 4. برای یک جایزه دیگر، ع، خود را در اینستاگرام پست کنید، تگ کنید @loveandlemons و #کلوپ آشپزی عشق و لیمو.

آشپزی مبارک!
منبع: https://www.loveandlemons.com/love-lemons-cooking-club-january-4/