این دستور العمل های منحصر به فرد را از دست ندهید!کتاب آشپزی جدید ما را پیش‌سفارش کنید تا یک کتاب الکترونیکی رایگان با 5 دستور غذای منحصر به فرد دریافت کنید. آنها در کتاب یا وبلاگ نیستند – شما نمی خواهید آنها را از دست بدهید!


کتاب آشپزی Simple Feel Good Food در بالای صفحات کتاب الکترونیکی دستور پخت جایزه


کتاب آشپزی جدید ما غذای ساده احساس خوب در کمتر از یک ماه منتشر می شود! ایجاد یک کتاب آشپزی یک فرآیند طول، است – ما بیش از دو سال است که روی این کتاب کار می کنیم. من نمی توانم باور کنم که در نهایت در جهان خواهد شد! من خیلی هیجان زده هستم که آن را با شما به اشتراک بگذارم.

غذای ساده احساس خوب در 25 آوریل در قفسه های کتابفروشی ها عرضه می شود، اما پست امروز یادآوری است که اکنون برای پیش ،ید در دسترس است! چرا پیش سفارش؟

  1. یک نسخه از کتاب را در روز عرضه تضمین می‌کنید. نگاهی دزدکی به آنچه در آن است در اینجا بیاندازید!
  2. و ما یک کتاب الکترونیکی رایگان را به ،وان هدیه تشکر می کنیم! دارای 5 دستور غذای انحصاری است که در کتاب یا وبلاگ موجود نیست. شما نمی خواهید آنها را از دست بدهید! به خواندن ادامه دهید تا ببینید آنها چه هستند.


سوپ نودل کیمچی


در کتاب الکترونیکی چیست؟

کتاب الکترونیکی دستور العمل جایزه فقط شامل این موارد است: دستور العمل های جایزه! ما در ابتدا آنها را برای کتاب آشپزی توسعه دادیم، اما فضای کافی برای جا دادن آنها تمام شد. ما همه آنها را دوست داریم، و فکر می کنم شما هم دوست خواهید داشت.

دستور 1: سوپ نودل کیمچی

این دستور غذا برای روزهای خنک در اوایل بهار عالی است. این آبگوشت که با زنجبیل، کیمچی و گوچوجانگ تند شده است، تند و کمی تند است و مملو از نودل های سوبا و سبزیجات جولین شده است. اختیاری: روی کاسه خود را با یک تخم مرغ آب پز برای یک وعده غذایی دلپذیرتر بپوش،د.


کاسه هالومی هویج برشته با سس سبز هویج


دستور 2: کاسه هالومی هویج برشته شده

اگر من را می شناسید، می د،د که من عاشق دستور العملی هستم که از یک سبزی کامل، رویه، پوست، ساقه و همه چیز استفاده می کند. من هویج برشته دودی را به این کاسه غلات پر جنب و جوش اضافه می کنم. سپس از رویه آنها برای درست ، سس سبز رنگی استفاده می کنم تا روی آن بریزد. این اجزای تازه با نخود برشته ترد، بلغور خاکی و پنیر هالومی غنی و شور تضاد زیبایی دارند.


ماهی تابه کلم بروکلی و لوبیا سفید پخته شده


دستور 3: کلم بروکلی پخته شده و ماهی تابه لوبیا سفید

این دستور العمل یک تغییر بازی در شب است! در کمتر از 30 دقیقه در یک تابه جمع می شود و خوشمزه است. تکه های بزرگ پنیر فتا پخته شده روی یک لایه خوش طعم از لوبیا سفید و کلم بروکلی قرار می گیرد. تزیین شده با گرمولاته پسته مغزدار، روشن، تازه و فوق العاده رضایت بخش است.


پارمزان گل کلم


دستور 4: پارمزان گل کلم

مانند پارمزان بادمجان، اما، می د،د، گل کلم. این یک کمال تند و جذاب است.

دستور 5: میله های گرانولا، 2 راه

سورپرایز: این دستور در واقع 2 دستور غذا است! من یک پایه شگفت انگیز برای گرانولاهای خانگی، به علاوه دو نوع سرگرم کننده به اشتراک می گذارم: شکلات دوبل و میوه و آجیل. من در طول این سال‌ها تنقلات زیادی از نوع بار گرانولا درست کرده‌ام و اینها قطعا مورد علاقه من هستند. من نمی توانم شمارش کنم که تا به حال چند دسته ساخته ام!


صفحات کتاب الکترونیکی دستور پخت جایزه پراکنده روی سنگ مرمر


سوالات متداول

  1. چگونه کتاب الکترونیکی را دریافت کنم؟ رسید کتاب آشپزی خود را به [email protected]. ما کتاب الکترونیکی را برای شما ایمیل می کنیم!
  2. آیا این کتاب الکترونیکی همان کتاب الکترونیکی برنامه غذایی است که در ژانویه ارائه کردید؟ نه! این یک کتاب الکترونیکی متفاوت با دستور العمل های کاملاً جدید است.
  3. چه چیزی در غذای ساده احساس خوب? این کتاب آشپزی شامل بیش از 125 دستور غذا برای دو نوع آشپز است: ،، که عاشق دستور العمل های آسان هستند که می توانند همین الان درست کنند و ،، که دوست دارند از قبل برنامه ریزی کنند. نیمی از دستور العمل ها “دستور العمل های آماده” هستند که برای تهیه و استفاده از مواد اولیه ساده هستند. بقیه “دستورالعمل های قبلی” هستند که برای آماده سازی غذا طراحی شده اند. نگاهی دزدکی به کتاب آشپزی در اینجا بیابید!

آشپزی مبارک، دوستان! ممنون بابت همکاریتان.


منبع: https://www.loveandlemons.com/book-bundle-reminder/