ابعاد ورق کناف-ورق کناف-رویاهوس | panelgachikanaf


ابعاد ورق کناف-ورق کناف-رویاهوس | panelgachikanaf

در ادامه باید یک طرف دیوار را با پنل های گچی دارای ضخامت بالا به استادها پیچ کرد. ابعاد ورق کناف در پروژه های مختلف متفاوت است که ضخامت و طول آن به نوع طراحی و شرایط محیطی بستگی دارد. از آن جهت اجرای دیوار ها یا سقف های کاذب نباید panelgachikanaf ساده استفاده کرد. از آن جهت اجرای دیوارها یا سقف های کاذب ساده نباید استفاده کرد. نباید از آن جهت اجرای دیوار ها یا سقف های کاذب ساده استفاده کرد. سطح و همچنین لبه های طولی آن ها از طریق کاغذ بسیار محکم و همچنین مخصوص نهفته است.

  • گچ یک مصالح ساختمانی کم آلاینده است که عایق حرارتی و صوتی عالی را بوجود می آورد.استفاده از پانل‌های گچی بودجه، خلاقیت معماران را افزایش می دهد.
  • بهتر است بدانید ضخامت های مختلف کناف کاربرد های متفاوتی دارند و نمیشود از هر کدام به جای هم استفاده کرد.
  • همچنین جهت پوشش خارجی دیوارهای وال اسپید می‌توان از صفحات سیمانی همچون سمنت برد و یا آکواپانل استفاده نمود.
  • محیط و فضاهایی که در معرض رطوبت و حرارت قرار دارند استفاده از این نوع کناف توصیه می شود.
  • دیوارهای وال اسپید با فراهم آوردن امکان اجرای انواع پوشش های صنعتی و سنتی در مرحله ی نازک کاری، گزینه‌های متنوعی پیش روی کارفرمایان عزیز قرار داده است.
  • گچ برگ شیراز 9.5 میلیمتر نیز در هر متر مربع 6.3 کیلوگرم وزن دارد و با توجه به اینکه ابعاد پانل کناف 120 سانتیمتر در 240 سانتیمتر است هر پانل حدوداً 18 کیلوگرم وزن دارد.

فقط در محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی میتوان از این نوع پانل استفاده کرد. این نوع پانل هم معمولا در پارتیشن ها یا دیوارهای جداکننده کناف، دیوارهای استفاده می شود. این نوع پانل ها در محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی نیز استفاده می شود. که به مرور زمان تولید آن بسیار گسترش یافت و طی چندین سال گذشته، واحد تولید آن در ایران، تحت برند کناف راه اندازی گردید.

تولید گچ برگ

سقف‌های کاذب یکپارچه کناف، بدون درز بوده و ساختار آن‌ها از اتصال صفحات روکش‌دار گچی به زیرسازی فولادی که به سقف اصلی متصل می‌باشد، تشکیل می‌شود. این ساختار از نظر معماری بسیار منعطف بوده و در ساخت سقف‌های معلق تزئینی (دکوراتیو) کاربرد ویژه دارد. اجرای سریع و آسان، عبور آسان تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، انعطاف معماری بالا و امکان دستیابی به مشخصاتی نظیر عایق حرارتی و صوتی و مقاومت در برابر حریق و رطوبت از ویژگی‌های این ساختار می‌باشد. قطعات کارخانه‌ای استاندارد برای اجرای انواع مقاطع تولید و عرضه می‌گردند.

قیمت هر ورق پانل گچی کناف

این محصولات برای افزایش مقاومت در برابر آتش بکار برده می شود که بهترين گزینه برای راه پله ها دور ستونها و آشپزخانه ها می باشد و ابعاد استاندارد 2.4 در 1.2متر نیز برای این نوع گچ برگها پیاده می شوند. ارسال به سراسر ایران یکی از بهترین گزینه‌هایی است که موجب شده پیمانکاران و مهندسین حوزه ساخت و ساز بتوانند به راحتی مصالح مورد نظر همچون گچ برگ را خریداری کنند و در هر جای ایران آن را دریافت کنند. قیمت گچ برگ ضد رطوبت ارزان‌تر است؛ اما برای استفاده در محیط‌های مرطوب یا محیط‌هایی که اشتعال پذیرند مناسب نیست. از آنجایی که گچ برگ برای کاربردهای متنوعی در سقف و دیوار کاربرد دارد در ضخامت‌های مختلف ارائه می‌شود و هر چقدر ضخامت گچ برگ بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد شد.

محصولات گچ برگ (کناف)

البته نسبت به پانل ۵/۱۲ دارای ضخامت بیشتری هستند و برای جاهایی که نیاز به مقاومت بیشتر باشد استفاده می شود. که این پانل ها صورتی رنگ هستند و در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاوم اند. هزینه حمل کناف طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود. جهت صدور پیش فاکتور خرید کناف نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا ذکر بفرمایید. به ورق های سیمانی گفته می­شود که برای ارتقاع بیشتر خواص مکانیکی و همچنین برای انعطاف پذیری بیشتر این صفحات در برابر مجاورت بالای آب و هوایی به آن سلولز اضافه شده است.